Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kartımın şifresini unuttum :) .Parada çekemiyorum anlarsın işte.Rol yapma çok tutulmuyor ediler bakız artık :/

Sanıyorum açmıyorsun ? Ve evet rol seven biri olarak rol tutmuyor diyebilirim. Ama bekliyoruz tek tük de olsa bulunmalı bence.

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
harbiden fikir güzel ne akdar az kişi olursa o kadar rol yapma oranı artar herkesin hikayesi olur ama ciddi kişiler ve ciddi bir program gerekir

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mmorg ac

GG WP REPORT TEAM !
Dediğim gibi MMORPG açarım kredi kartımın numarasını hatırlayınca.Rol Play niye açıyorum ? sorarsanız hem zevkli hemde 7/24 yapmak zorunda değilim.

"Rol Play'i sırf 7/24 açmamak için açıyosan Rol Play'e hakaret ediyorsun!" gibi sözler gelebilir.Tamamn böyle bir şey yapmam RP'ye cidden saygım çok fazla.Ama sunucumu açmanın tek yolu hakaret olarak görmeyin.Eğer 7/24 istemezseniz başka ama :D

Blackone: [ Kendini fakir hissediyor :/ ]

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Dediğim gibi MMORPG açarım kredi kartımın numarasını hatırlayınca.Rol Play niye açıyorum ? sorarsanız hem zevkli hemde 7/24 yapmak zorunda değilim.

"Rol Play'i sırf 7/24 açmamak için açıyosan Rol Play'e hakaret ediyorsun!" gibi sözler gelebilir.Tamamn böyle bir şey yapmam RP'ye cidden saygım çok fazla.Ama sunucumu açmanın tek yolu hakaret olarak görmeyin.Eğer 7/24 istemezseniz başka ama :D

Blackone: [ Kendini fakir hissediyor :/ ]
O zaman mmorpg isine ara ver kart numarani hatirlayinca acarsin

GG WP REPORT TEAM !

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açsam bile 7/24 açamam :D sunucu hazır hatta bitti bile ama bekliyorum işte :)

Hazırladıysan en azından emeğin gitmesin diye server'ı aç derim. Oyuncu sayısı da az olsun öz olsun. Kişi sayısını da düşük tut mesela Nitrado'dan alacaksan 18-20 kişilik yap 30 lira bile tutmaz sanırım. Bir iki ay kendi paran (varsa/yeterse bilmiyorum durumunu) server'ı açık tutar. Olmadı kapanır ama deneyimin olur. Oyuncular kaliteli olursa zevkli de olur. Tavsiyem budur yani.

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hazırladıysan en azından emeğin gitmesin diye server'ı aç derim. Oyuncu sayısı da az olsun öz olsun. Kişi sayısını da düşük tut mesela Nitrado'dan alacaksan 18-20 kişilik yap 30 lira bile tutmaz sanırım. Bir iki ay kendi paran (varsa/yeterse bilmiyorum durumunu) server'ı açık tutar. Olmadı kapanır ama deneyimin olur. Oyuncular kaliteli olursa zevkli de olur. Tavsiyem budur yani.

Ayıp olmasın söylemek ama kredi kartımda 1000 lira civarında para vardı :D

Zaten okullarda 10-15 güne açılıyor üniversite sonu okuyacağım ondan sonra projeyi başlatırım napalım öyle yapıcaz.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ayıp olmasın söylemek ama kredi kartımda 1000 lira civarında para vardı :D

Zaten okullarda 10-15 güne açılıyor üniversite sonu okuyacağım ondan sonra projeyi başlatırım napalım öyle yapıcaz.

1000 lira olması önemli değil. Önemli olan ne kadarını server için karşılıksız ayırabileceğin ? okulların açılmasından sonra dediğin 3 hafta sonra mı gelecek yaz mı yani bittikten sonra mı ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bukada r Emek VerMİSSİN ama bence 1 sene daha beklersen takipçin kalmaz telden sytes açabilirsn eger öle yapmicaksan bari pluginleri paylaş 1 sene oldu zaten baslangıcda yaklasık 100 takipcin vardı 3 5 kisi kaldı ama server bitti deyip bekletiyorsun zamana yazık degilmi ?

Senin derdin sunucuya girmek yada beklemek değil

Senin istediğin direk SUNUCUNUN KAYNAKLARINI PAYLAŞMAM ve senin kullanman
telden sytes açabilirsn eger öle yapmicaksan bari pluginleri paylaş 1 sene oldu zaten

Dediğim gibi seçtiğim kişiler eğlencesini belirli saatlerde oynayacaklar 1 yıl sonra hayla oynanıyor ve seviliyorsa merak etme sen ben o sunucuyu 5 yıl bile açık tutarım. :)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Senin derdin sunucuya girmek yada beklemek değil

Senin istediğin direk SUNUCUNUN KAYNAKLARINI PAYLAŞMAM ve senin kullanman

Dediğim gibi seçtiğim kişiler eğlencesini belirli saatlerde oynayacaklar 1 yıl sonra hayla oynanıyor ve seviliyorsa merak etme sen ben o sunucuyu 5 yıl bile açık tutarım. :)

Seçtiğin kişileri seçtin mi ? Server açık ve oynuyo musunuz yani şu an ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seçtiğin kişileri seçtin mi ? Server açık ve oynuyo musunuz yani şu an ?

Kızmayın ama arkadaşlarla 1 haftadır oynuyoruz van sıkıntısından eksik var mı ? diye :D Karakterle ve yetenkleri bitti.Hazır nerdeyse.Nerdeyse değil bitti.

Şöyle yapalım yarın seçtiğim kişilerle birlikte foruma mesaj atıcam ve girebileceksiniz ama maalesef 10 kişi sınır :/

7/24 olmadığından LAG problemide yaşabiliriz.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kızmayın ama arkadaşlarla 1 haftadır oynuyoruz van sıkıntısından eksik var mı ? diye :D Karakterle ve yetenkleri bitti.Hazır nerdeyse.Nerdeyse değil bitti.

Şöyle yapalım yarın seçtiğim kişilerle birlikte foruma mesaj atıcam ve girebileceksiniz ama maalesef 10 kişi sınır :/

7/24 olmadığından LAG problemide yaşabiliriz.

Ya kızdık :sinirli: yani insan bi haber verir (en azından banaB)) gel der bak der oynuyoruz der. Çok alındım , gücendim , kırıldım <_<:emin::(