Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

HypniezTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Diğer konun forumdan bahsetmiyelim :D Teşekkürler bu arada.[DOUBLEPOST=1407796157,1407795778][/DOUBLEPOST]Güncel +

BÜYÜK GÜNCELLEME

Fix : =
Bug :
%
Eklendi : +
+ Meslek Sistemi eklendi ( Madencilik ve Odunculuk )
+ Sınıf Sistemi eklendi ( Savaşcı,Okçu,Büyücü,Şifacı )
+ Yetenek Sistemi eklendi ( Hasarınızı 0iken bir zombiye 1 vuruyorsanız 2iken 2 vurursunuz.Her 2 levelde bir 1 Yetenek Puanı gelir.Yetenek Puanı Menüsünü açmak için /bm durumunuza bakmak için /bm profil )
+ Sınıf Yetenek Sistemi ( Sınıflarınızın kendi yetenekleri olacak.Levellere göre yetenekler açılacak.[YAKINDA KİTAPLA AÇILABİLİR.] )
= Duelloda Hasar 2 iken başka bir hasar vurması düzeltildi.
= Duello başlatmak için oyuncuya sağ tıklamalısınız.( Yakında güncellenecek. )
Şifacı ve Büyücü hmm çok iyi olacak ^,^
Oynayacak güzel bir mmorpg sunucusu arıyorum
Dostum yanlış yerde arayış yapıyorsun.

pentaulg

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
şu görev işlerini hangi pluginle yaptim (paylaşmak istemezsen anlarım) umarım çabuk açılır hemen oynamak istiyorum

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kendi pluginlerini kullanıyor diye biliyorum

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu görev işlerini hangi pluginle yaptim (paylaşmak istemezsen anlarım) umarım çabuk açılır hemen oynamak istiyorum
Kendim kodladım ve şimdi geliştirdim

Güncel +

+ Görev alırken "Evet" yada "Hayır" demeniz lazım.Kabul ederseniz bir daha o görevi alamazsınız red ederseniz bir daki sefere alırsınız :)
[DOUBLEPOST=1407835022,1407833359][/DOUBLEPOST]Oyunculara sorum var.

Oyunun heyecanını birazcık daha artırmak için bütün dünyada PvP'yi açıyorum.

Ayarlar menüsünden PvP açık yaparsanız diğer oyuncunun PvP'si açık ise saldırabilirsiniz
Duelloya benzer bir şey ama bütün oyuncular dahil PvP'nizi kapatabilirsiniz bu arada :D

BU sistemi yapıyım mı ?

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
blackone mantıklı bi sistemden bahsediyosun doğru anladıysam kendimiz pvp yi açıp kapıycaz diyosun ama şehirlerde kapalı diğer yerlerde açık güzel olurdu (şehirlerden kastım özel yerler falanda olabilir zindanlar vs. )

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
blackone mantıklı bi sistemden bahsediyosun doğru anladıysam kendimiz pvp yi açıp kapıycaz diyosun ama şehirlerde kapalı diğer yerlerde açık güzel olurdu (şehirlerden kastım özel yerler falanda olabilir zindanlar vs. )
O zaman heryerde katliyam çıkar yüksek leveller 1 levellere tek atar 1 leveller PvP'yi kaatırsa dalamaz onlara

Savaştayken PvP kapatamassınız

HypniezTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kendim kodladım ve şimdi geliştirdim

Güncel +

+ Görev alırken "Evet" yada "Hayır" demeniz lazım.Kabul ederseniz bir daha o görevi alamazsınız red ederseniz bir daki sefere alırsınız :)
[DOUBLEPOST=1407835022,1407833359][/DOUBLEPOST]Oyunculara sorum var.

Oyunun heyecanını birazcık daha artırmak için bütün dünyada PvP'yi açıyorum.

Ayarlar menüsünden PvP açık yaparsanız diğer oyuncunun PvP'si açık ise saldırabilirsiniz
Duelloya benzer bir şey ama bütün oyuncular dahil PvP'nizi kapatabilirsiniz bu arada :D

BU sistemi yapıyım mı ?
Güzel olabilir veya 10 seviyeye kadar pvp kapalı olur,10.seviyeden sonra pvp açılabilir =)[DOUBLEPOST=1407847432][/DOUBLEPOST]
Türk İstiyorum Belki ?
Anlamadın sen beni konularda arayış yapmak yerine forumda arayış yaparsan sunucu bulabilirsin.

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel olabilir veya 10 seviyeye kadar pvp kapalı olur,10.seviyeden sonra pvp açılabilir =)[DOUBLEPOST=1407847432][/DOUBLEPOST]
Anlamadın sen beni konularda arayış yapmak yerine forumda arayış yaparsan sunucu bulabilirsin.
10 level dediğini dicektim bende tam lafı ağzımdan aldın mantıklı

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncel +

Konu güncellendi
Pvp sisteminde 10 level olmasi bisey degiatirmez hatta cogu oyuncu 10dan sonra birakir cunku 10un karsinisa bi 50 gelir gene isi biter. bence pvp acik yerler yapin (arena degil) mesela bi ada buraya isinlanan oyumcular pvp yapabilecek. Kazananlarda cesitli esyalar kazanicak sahsen ben kendi serverımda bu sistemi uygulayagim

GG WP REPORT TEAM !