Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Yetenek Sistemi mi Sınıf Sistemi mi ?

• Yetenek; Oyuncular istediği kılıca 2 yetenek ekleyebilecek. Kendi tarzını oluşturacak.

Kullanılan: 74 64.9%
  • Sınıf; Klasik sınıf sistemi.

Kullanılan: 40 35.1%

• Kullanılan toplam oy
    114

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzele Benziyor :D Devamını Dilerim.
Seninle Yarışıcaz Gibime Geliyor Keşke Sağlam Rakiplerim Olmasaydı Değilmi :D
Ego vs olarak algılamayın ama Hazır eklentiler ile açılmış bir sunucu ile sistemleri kendi kodlanmış bir sunucu ile rekabete giremez.

S

Switcher

Ziyaretçi
Bu adamı almayın :D Adam her serverda hile açıyor. SS'i var fakat şimdi atmayacağım daha sonra aynı olay tekrarlanırsa atarım. Bu arada benim için çok önemli olan bir şey: Hile koruması olacak mı ?
Ücretli veya kendimiz kodladığımız bir eklenti olacak yani iyi ve rapor sistemide olacağından hile kullanabileceklerini sanmıyorum.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle mükemmel.
Kesinlikle oynanmaya değeceğini düşünüyorum. Aynı zamanda Türkiye'nin MMORPG kalitesi yukarıya çekildi.. Bunu görmek çok hoş ^.^
Kısa zamanda bizim filimde yayınlanıyor. Ardından ilk bakış çekilecek.

ByMe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Beta sürümmü ise Tam sürümünü düşenmiyorum gelecekte başarılar :)

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle mükemmel.
Kesinlikle oynanmaya değeceğini düşünüyorum. Aynı zamanda Türkiye'nin MMORPG kalitesi yukarıya çekildi.. Bunu görmek çok hoş ^.^
Kısa zamanda bizim filimde yayınlanıyor. Ardından ilk bakış çekilecek.
Sana Kesinlikle Katılıyorum Daha Bir Kaç Ay Önce Rpg Hardcore Serverlerin Altlarında Burası Türkiye Pek Tutulmaz Yorumları :/

Ego vs olarak algılamayın ama Hazır eklentiler ile açılmış bir sunucu ile sistemleri kendi kodlanmış bir sunucu ile rekabete giremez.
Öncelikle Ego Olarak Algılamadım Bu Forumda Herkes Özgürce Yorum Yapabilir.
Ama Senin Serverimle Alakalı Hiçbir Bilgin Olmadığı Halde Böyle Yorumlar Yapman Biraz Sorun Çıkartabilir.
Hani Bu Benim Sıkıntı Çıkaracağım Anlamına Gelmez Dediğim Gibi Yorum Yapmakta Özgürsün Fakat Bunu Ben Değil Bir Başkasıda Yapabilir.
Kısacası Yorum Yaparken Yaptığın Yorumu Birkaç Kez Gözden Geçir.

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sana Kesinlikle Katılıyorum Daha Bir Kaç Ay Önce Rpg Hardcore Serverlerin Altlarında Burası Türkiye Pek Tutulmaz Yorumları :/

Ama Senin Serverimle Alakalı Hiçbir Bilgin Olmadığı Halde Böyle Yorumlar Yapman Biraz Sorun Çıkartabilir.
Hani Bu Benim Sıkıntı Çıkaracağım Anlamına Gelmez Dediğim Gibi Yorum Yapmakta Özgürsün Fakat Bunu Ben Değil Bir Başkasıda Yapabilir.
Ben zaten role play kategorisi içerisinde çalışmalarımı ilerletiyorum ,_, Hiçbir zaman Burası Türkiye burada şu tutmaz yorumlarına haklısınız demedim. Karşı çıktım..
Ki çıkmakta haklıyım.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Zaten yorumumu açtığın konulara dayanarak söyledim.

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben zaten role play kategorisi içerisinde çalışmalarımı ilerletiyorum ,_, Hiçbir zaman Burası Türkiye burada şu tutmaz yorumlarına haklısınız demedim. Karşı çıktım..
Ki çıkmakta haklıyım.
Tabikide Herzaman Karşı Çıkman Lazım Yoksa Yorum Yapanlara Bakarsan hiçbir şey Yapamıyacak Duruma Gelirsin.

Zaten yorumumu açtığın konulara dayanarak söyledim.
Ben Sana Eski Konularıma Bakıp Yapmanı Değil Yorum Yapıcağın Konuyu Bilip Yapmanı Söyledim.

şifrenisöyle

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cinematic görüntüyü sürekli teleport ederek mi yaptın yoksa else mi

AyavefeTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modlu bir sunucumu böyle TABA basınca o listenin açılması falan bilmiyorum 1.9+ üstü ile pek bilgim yok