Bisikletten Anlıyorsan İçeri Girde Sorumu Cevapla :D

AdrianDav

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bisiklet binmek zaman isteyebilir. Denge problemi işin ana omurgasıdır. Zamanla bu denge kurulur ve hiç takmadan, düşünmeden kendiliğinizden sürersiniz. Çocukluğumda destekli tekerle alışıp sürmüştüm. Sizin yaşınız artık büyükse bu biraz komik gelir. Bunun içinde yanınızda biriyle bol bol antrenman yapmaktan başka çareniz yok. Azim ve istek varsa pek uzun sürmeden bu işi başaracaksınız.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Düşücem düşücem demeyi bırak. Korkunu yen.
Sağ pedalı yukarda ve biraz ilerde tut. Ayağınla basacak kadar. Daha sonra bastır ileri gidersin. Kendini de hafifçe ileri doğru it. Sonra diğer pedal. O esna da direksiyonu bi sağ bi sola kır. Kendini CS'de bunny yaparmışcısına gibi hisset :keyif:
Düşe düşe öğreneceksin. Bir baby gibi.

Olmadı telefonunu aç ve "Dombıra" çal. Ve yokuştan aşağı doğru fırlat kendini.

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Düşmemeye özen göster Ben düşmüştüm çenemin altı baya bi böyle kırmızı falanda fena kanıyordu ufff dikiş atıcaklardı atmayın len dedim attırmadım çok kötüydü bisikletten düşmüştüm bide
+9 Bıktırma itemleri

Cicchio

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Vitesli bisiklet mi aldın? Eğer 7 vitesli bisikletse 4. viteste kullanmanı öneririm. Birinci vitese doğru devir sayısı artıyor, daha çok pedal çevirmen gerekiyor ama çevirmen kolaylaşıyor. Sen şu an birinci viteste kullanıyor olabilirsin, kullanması bu yüzden zor geliyor olabilir.

Ayrıca dengeni sağlamak için pedalları çevirmeye devam etmen gerekiyor. Eğer düşeceğinden korkuyorsan kask alabilirsin, şehir içi süreceksen kask kesinlikle tavsiyemdir.

evet vitesli 1. viteste denedim hep birde bizim burası çayır çimen sakin bir yer o yüzden kask almadım ama ne olur ne olmaz kask dizlik felan alacağım

Düşmekten korktuğun için oluyo bence bırak düş benim öğrenmem 10 saniye sürmüştü bisiklet sürmeyi :D aynı şekilde yüzmeyide öğrenmem 10 saniye sürdü kuzenim saolsun göle fırlattı batmadım :D
Acımasız kuzenler :D

yen.
Sağ pedalı yukarda ve biraz ilerde tut. Ayağınla basacak kadar. Daha sonra bastır ileri gidersin. Kendini de hafifçe ileri doğru it. Sonra diğer pedal. O esna da direksiyonu bi sağ bi sola kır. Kendini CS'de bunny yaparmışcısına gibi hisset
:D Deneyeceğim

Düşmemeye özen göster Ben düşmüştüm çenemin altı baya bi böyle kırmızı falanda fena kanıyordu ufff dikiş atıcaklardı atmayın len dedim attırmadım çok kötüydü bisikletten düşmüştüm bide
+9 Bıktırma itemleri
hırslı insanımdır düşsemde bırakacağımı sanmıyorum hatta dün denerken düştüm bugün şimdi akşama kadar deniyeceğim

Önerileriniz için teşekkür ederim