Birkaç soru

keikosh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba;
Oyuna yeni başladım ,size sorucaklarım var,umarım yardımcı olursunuz :zombikatili:

1.Bazı yapıtları yuvarlak yapmak istiyorum ama beceremedim blokları nasıl dizersem yuvarlak görünümü alır?
2.Oyunda büyük şeyleri daha kolay yapmama yardım edicek komutlar vs. varmı?
Bazen görüyorum adventure oluyo galiba ilerlemeli,bölümlü haritalar yapılıyor.Onalrı nasıl yapıyorsunuz,zombi çıkmasını fln nasıl ayarlanıyor?

Şimdiden teşekkürler...

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1. Bir merkez block u alip cevresini dizebilirsin veya buyuk bir kare yapip merkez block unun en ustuneki en sagindaki ... leri silmeden, her block ilerleyisinde onun bir basamak altindakinide kirarak ilerleyebilirsin. Not: yari cap ne kadar buyuk olursa uzaktan bakildiginda o kadar daire ye benzer. Ya da WE komutlarini kullanabilirsin.

2.WE pluginini/modunu kullanabilirsin. Komutlar zaten bir cok yerde var, buraya yazmaya gerek yok.

3. Zombie lerin cikmasini oraya konan spawner lar ile ayarlaniyor. Ama koydugun yere dikkat etmelisin az isikli ve cimen olmamasi(?) gerekiyor.

keikosh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok teşekkürler bilgiler için.Saolun

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ne demek. Isinize yaradiysa bir begeni yeter.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Spawner yapamazsiniz. Sadece give komutu ile kullaniliyor.
Item in id si: 52
Eger essentials pluginin varsa, Spawner lari degistirmek icin spawner a bakarken /spawner [mob] komutnu kullanabilirsin.