Biraz gülün :D

denizkizi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben o korkunç karıya korkudan giremedim.hani scary maze die oyun varya.ondaki kadından çok korkuyom bn.o mu.sakın fotyu koymayın yüreğim agzima gelir.sakınn haa koymaayınn

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben o korkunç karıya korkudan giremedim.hani scary maze die oyun varya.ondaki kadından çok korkuyom bn.o mu.sakın fotyu koymayın yüreğim agzima gelir.sakınn haa koymaayınn
O korkunçlu karıyı belki milleti trollersiniz diye direk linkini verdim hatta koca koca yazdım :D ve hala açıpta korkanlar var :D KOrkacaksan açmıycaksın :D

denizkizi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
O korkunçlu karıyı belki milleti trollersiniz diye direk linkini verdim hatta koca koca yazdım :D ve hala açıpta korkanlar var :D KOrkacaksan açmıycaksın :D
google'a scary maze yaz,görsellere tıkla.o karı ile o linkteki karı aynımı söyle.ve yine diyorum: sakınnnnnnnnnn fotoyu paylaşmayın. arkadaşımla ben scary maze'yi oynadık o kadından korkuyoz

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Scray Maze Deki qarıya ben çok gülüom arkadaşlarımı kandırıom scary=komik demek diye saflar inanıp açıyorlar :D Gülmekten ölüyom:roflmao:

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
google'a scary maze yaz,görsellere tıkla.o karı ile o linkteki karı aynımı söyle.ve yine diyorum: sakınnnnnnnnnn fotoyu paylaşmayın. arkadaşımla ben scary maze'yi oynadık o kadından korkuyoz
Aynısı değil :D ve Scary mazei açtım oynuyorum hadi bakalım :D

Maelestorm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Koptum demek az kalır sandalyede otursaydım yere düşerdim heralde ama koltukta oturuyorum :)