Bir veda 'da benden.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bildiğiniz üzere @tekno 51 ' in ayrılması üzerine benimde ayrılma vaktimin geldiğini düşünüyorum.

Bu Forumda kimlerle kavga ettiysem kimlerin kabini istemden ' de kırdıysam özürdilerim çok iyi insalarlar tanıdım ve ekibimde olan çok değerli insanlar.
@Kaan697 , @LifeTaker 'dan da özür dilerim.

Bu Forumda ilk tanıştığım kişi @abdullah2323 kardeşim değerli zamanlar geçirdik teşekkür ederim.

OlymposBT Forumda varlığı sürecektir sadece ben olmayacağım....

Başkalarının kalbini kırdıysam üzdüysem özür dilerim.

@İnanılmaz
" İnsanlar nefis körüdür kendi hatalarından çok başkasının kini görür ve gözüne sokar "

Forum ' a gelecek olan yeni yönetim ekibine başarılar. İnsanlar azami zorluklarını çekecekler ama bol bol eğlenecekler bu forum eski den çalıştığım diğer forumdan kat kat iyi birlik dirlik gördüm. Takı keip aile sevgisini gördüm ama ihaneti de içinde barındırıyormuş bunu yaptıklarında çok üzüldüm. İş işten geçmişti belki ama nsalar ne yapacaklarını anlamaz hale gelmişler di oysa ki ama her çeşit hikayae vardı içlerinde sere serpe yalın dökük bir halde bak içlerinde siğara dumanım bile olamayacak kadar basit insanlar....

Şimd acının haberi var bu etekler ve dizelerde çoğu insan anlamadıki hiçbir heceden ama smi gibi adı gibi bilen vardı ne demek istediğimi bilen bu forumda hayasızlık , ruşmu acılar ve tebarrah vardı ama anlamadılar. sanki kardeeş katli caiz diyen insalar sarmış gibi. Ama herkes bir emeğim parçasında. şimdi gittme zamanım ve elveda ederken kardeşlerimden ayrı kalıcam korkusu :) umarım yolunuz açık kaderiniz pürdür Ak sancak altında ak insanlarlar içerisinde ak bir hayat sürersiniz. yolunuza taş çıksa bile size zarar vermesin inşALLAH..

ALLAH ' a emanet olun kendize iyi bakın.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Issızlığın başlangıcı... Yakında, forumda.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana laf mı söyledin orda pek anlamadım,sinirli günümdeyim herkesi yanlış anlıyorum.
- Açtığın konuya cevap yazdım.
:( Noğğğğ sendemi ? :'(
- Bende çünkü forumun durumunu pek hayırlı bulmuyorum eğer devam ederse ayrılmam belki ama bu şekilde ayakta duracağını pek zannetmiyorum.
- Teşekkür ederim.
-byTıtanıum <3

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sende Allah'a Emanet Ol Boşuna Vıp Almışın Kardeşim.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Yani skype grubunda olduğundan bi sıkıntı yok ßß vip bitireydin eheh