Yardım Bir tuşla envanterindeki bütün itemleri atma?

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
öyle bir tuş varmı mesela hani Ctrl + Q yapınca elindeki itemleri atıyor ya 64'lük işte onun yerine bütün eşyaları nasıl atabilirim ?

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birincisi çatarlar ye gerek yok direk q ya bas atar ikincisi creative modda iken X Tuşuna shift+sağ Click yap

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ha sadece o creativede mi işe yarıyor ??? mesela benim envanterdeki bütün eşyaları tek tek atmam mı gerekiyor???

_Iskefiyeli_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
/clear komutu ile tüm envanteri silersin.
Ctrl+Q ile o kutudaki bütün itemleri atarsın.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
bu arada skyblock oynadıysan nasıl lava cobblestone düşmesini engelliyoruz birkere gördüm huni koydu sandığa düştü onu nasıl yaptı nereye koyuyoz onu ?

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
altına koymayı dene ve lavın üstünü kapat belki yanma olsılığı azalır çünki sonuçta yeni blok geldiğinde oradan fırladığında lava düşebilir ama sanırım huni koy alta ve huninin altına sandık koy tamamdır
Skyblock'ta huni alamazsın.
Edit: Serverde oynuyorsa mümkün marketi olan bir serverde
Edit: Yada bir mob trap yapar mob trapden düşük bir şansla demir çıkıyor tabi ben serverde oynadığımdan olabilir belkide yani normal skyblocktata çıkıyorsa onlada yapabilir

Son düzenleme:

_Iskefiyeli_

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
altına koymayı dene ve lavın üstünü kapat belki yanma olsılığı azalır çünki sonuçta yeni blok geldiğinde oradan fırladığında lava düşebilir ama sanırım huni koy alta ve huninin altına sandık koy tamamdır

Edit: Serverde oynuyorsa mümkün marketi olan bir serverde
Edit: Yada bir mob trap yapar mob trapden düşük bir şansla demir çıkıyor tabi ben serverde oynadığımdan olabilir belkide yani normal skyblocktata çıkıyorsa onlada yapabilir
Huniyi lavın altına koyarsa yanma olasılığı %00 olur çünkü lava düşen eşya yanmadan huniye gider.

Mulfucer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmm ben direk orada oluşan cobblestonun altına koyulacak diye biliyordum oda iyiymiş

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
merak ediyorum skyblockta siz huniyi nerden bulacaksiniz?

K

Klood07

Ziyaretçi
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi: