Bir Sunucudan Beklentileriniz Nelerdir?

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Başlıkta da belirttiğim gibi, Türkiye bir sunucuda neler arıyor, herkes neler istediğini yazsın bakalım bir değerlendirelim :)

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu kesin Lapis olmamalı adam 5 dakikada 30k para kasıyor hub server olucak ise kitsiz hungergames olucak iron sword çıkmayacak kısacası mcsg benzeyecek aynısı olmasada

YalnizPenguen

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi survival ve faction server ise kesinlikle lapis,hammadde gibi insanları kolaylığa alıştıracak yani hayatta kalma modunun amacının saptırılmaması gerekiyor.Ayrıca server vip satabilir.Ancak vip hammadde /vipstr,/vipjmp gibi Simple Vip Perks komutlarından kaçınılmalıdır.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Rpg-Mmorpg yapılabilinir. Yapılırsa yetenekler olmalı, biz bunun üstünde çalışıyoruz ve 6 tane yetenek - skill yaptık :)

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet, yeni yeni düşünceler bekliyoruz.

efesenoz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1.Lapis ,OdunAlanı , MadenAlanı gibi yerler olmamalı.
2.Spawnda gerekli bilgi verilmeli mesela /warp yardım gibi bir warp olsa millet direk gidip bakabilir.
3./warp tarla , /warp arsa gibi şeylr olmalı ama abartılmamalı. Mesela ben bir arsa alıp içine eşyalarımı yerleştirip oynardım ama şimdi nerdee...
4. Market geniş ve özenli olmalı. Alanlara ayrılmalı. Demirci , Yemekçi ve Madenciyle Oduncu gibi...
5. PvP ve PvE olmalı. Mesela warp ormanda pvp olmalı ama heryerde PvP olursa server batar.
6. VİP ler abartılmamalı. Fiyatlara bir şey demiyorum ama özellikleri abartıyolar. /fly /teleport geldi falan bozuldu. Para kazanmak için deil bi serverler...
7. Bence güzel olur mobarena olmalı. Odaya girip yaratık kesip öldüğünüzü demiyoeum. /ma j komutuyla katıldığınız olan. Arenaya girip class seçiyosunuz savaşıp çıkıyosunuz. Üstelik itemleriniz kaybolmuyor. Çıktığınızda geri geliyor.
8. Adminler ilgili olmalı. Admin yoksa ya rehber ya moderatör biri bakmalı.
9. Para kazanmak zor olmalıki emek harcansın oyun sarsın...
10. Ve şu olay sinir ediyor. Ormana girip claim atıp iğrenç yapılar yapıp oyunu bırakmak... İğrenç bir görüntü değilmi? Gereksiz olanları adminler silmeli.

ve bilirmisiniz bilmem ama bu özelliklerin hepsi 1.2.5 e kapanan AvianaTR isimli sunucuda vardı....

MajjoorTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim için en önemli unsur "/warp" olmamasıdır. Eğer server açarsam kesinlikle bir tane dahi bu saçmalığını kullanmam. Özelliklede warp meselesi gittikçe sapıyor. "/warp atlayis" nedir abi yaa. Anlatmak istediğim şey yani köy gibi bir yer yapacaksın, köydeki evlerde "ench, örs" vb. olacak. 2. unsur ise kesinlikle lapis ve hammadde olmayacak. İnsanlar survivalın ne olduğunu unuttu artık. Elinin altında pro4 elinde neredeyse edit kılıç böyle oyun olur mu ? 3. unsur Maden eventi çok abartılmamalıdır. Adam koskocaman alan yapiyor. Sonrada başına kadar elmas, altın, vb. dolduruyor. 4. unsurum Rain eventi. Tek bir rain eventinden 700 level olduğumu hatırlıyorum. Adam bildiğin pro4 dağıtıyor. Rain eventinden gelen elmasları sattığınızı düşünün birde. 5. unsur vip, ironvip vb. Ben server açsam kesinlikle Vip'den başka vip kullanıcı koymam. Ve bu Vipde fazla abartılmamalıdır. Özelliklede repair. Adam EjderVip satıyor. Pro15, Fly, 200 adet enchli altın elma, vb. Bunları vereceğine direk gamemode verseydin daha iyiydi. 6. unsurum Ormana wg atılmaması. yanlış anlamayın oyuncunun para verip attığı wgden bahsetmiyorum. Buna zaten karşıyım. Demek istediğim Ormanda yetersiz wg olması yani "/warp orman" yazıyorum. Ama çıkamıyorum. Çünkü adam her tarafa ev yapmış. Kimisi çiftlik yapmış. Kalıyorsun öyle. 7. unsurum "Tuzak Yasağı". Adam survival server açmış, "Tuzak Yasaktır" diyor. Ee ne anladık bu survivaldan ? 8. unsur Minigames. Faction server açmış. Oyuna giriyorum. "/warp" yazıyorum birde ne göreyim. "Spleff, HungerGames, Parkur" vb. şeyler çıkıyor.

Daha sorunlarım vardı ama hepsi aklıma gelmiyor. Sayenizde içimi dökmüş oldum. Teşekkürler :)

Son düzenleme:

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
- Yeni minigameler (Color Shuffle - XRun tarzı)
- Lapissiz olmalı
- Survivalde gereksiz kuleler silinmeli
- Market, Maden, Meslek warpları hatta yardım gibi warplar hariç hiç warp olmasın
- Farklı survival tarzları olmalı (Universe, Skyblock gibi)
- İlgili adminler olmalı

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucu açılırsa oyunculardan beklentilerimizi yazarız :)

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lapissiz olması. -_-

Hıyar adlı cihazımdan ışınlanma yolu ile gönderildi.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
(konu dışı yada içi bilmiyorum :D ) şu an universe oynuyorum. Açık arttırma ve maden dışında para kazanma yolu yok. maden dediğinde her madenden azar azar öyle direk şu köşe demir köşesi gibi değil. Server pre ipyi istiyene özelden atarım