Bir Ses Duydum

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş çok biliyosan uydurma herobrine 1.4.7 versiyonunda kalkdı çok biliyosan ilk yorumu yapsaydın
Öncelikle terbiyenizi takının. Burada kimseye hakaret etmeye hakkınız yok. Gerekli uyarı puanı zaten verildi. Eğer devam ederseniz de, siteden uzaklaştırılacaksınız.

Buna ek olarak, Herobrine hiçbir zaman olmamıştır ve olmayacaktır. Lütfen hiç kimseyi yanlış bilgilendirmeyin.

Umut692

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu 1.5.2 de bulunan bir bug galiba.Ben de bir kere suyun yanından geçerken ahtapotun kendi kendine öldüğünü gördüm.

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evin yanlarında ocelot (kedi) vardır ve tavuğu öldürürler

-Sorun Çözüldü-

DarkEnder

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle terbiyenizi takının. Burada kimseye hakaret etmeye hakkınız yok. Gerekli uyarı puanı zaten verildi. Eğer devam ederseniz de, siteden uzaklaştırılacaksınız.

Buna ek olarak, Herobrine hiçbir zaman olmamıştır ve olmayacaktır. Lütfen hiç kimseyi yanlış bilgilendirmeyin.

Herobrine oyunun alpha ve beta sürümünde bugları tespit etmek için kullanılan denetleyicidir.Herobrine yansıma türü birşeydir.Uzakta görürsün ama asla yaklaşamazsin hep belirli mesafede görürsün.Ardından internettekilerde herobrine adı verdiler ve tartışma başladı.Notch'da milleti daha çok tetiklemek için neredeyse her Update'ye Herobrine Kaldırıldı demiştir.
Yani Herobrine vardı.Ama artık bug denetlemek için farklı araçlar kullanıyorlar.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Ben ne zaman single playerde dünya yaratsam tam dünya açılırken su sesi geliyo. Fakat bakıyorum ortalıkta su yok technic 1.2.5 te de aynı şey oluyodu. Buggg kafana takma.