Bir Server dahisine ihtiyacım var !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111

alper bulut

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben alper

Şimdi ben bir youtube kanalı açıçağım ve ilk seri birçok oyunculu bir FTB server olucak.Bu serverde çok fazla mod olucak vede önemli kısım "Config dosyaları" bu dosyalardan anlıyan birisi bana Bir ÇOĞUNLUKLA TEKNİK modlu bir server yapabilimi? (he bu arada saten FTB nin hazır serverini indirebiliyoruz biliyorum ama açıkçası pek FTB modları düzenli değil . Bana teknik modlar lazım vede FTB feed the beeast dan server indirip onu düzenliyebilirsiniz bizde o modları modpackı editleyerek yükleriz sorun yok.) :notch::notch::notch:

Lütfen birisi cevap verebilirmi ? pls ?

_Spiderus_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben alper

Şimdi ben bir youtube kanalı açıçağım ve ilk seri birçok oyunculu bir FTB server olucak.Bu serverde çok fazla mod olucak vede önemli kısım "Config dosyaları" bu dosyalardan anlıyan birisi bana Bir ÇOĞUNLUKLA TEKNİK modlu bir server yapabilimi? (he bu arada saten FTB nin hazır serverini indirebiliyoruz biliyorum ama açıkçası pek FTB modları düzenli değil . Bana teknik modlar lazım vede FTB feed the beeast dan server indirip onu düzenliyebilirsiniz bizde o modları modpackı editleyerek yükleriz sorun yok.) :notch::notch::notch:

Lütfen birisi cevap verebilirmi ? pls ?
1-konu yeri yanlış
2-pek fazla kimse yardım etmeyebilir
3-ben yardım edebilirim ama sürüm?

darkleg34

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim bir bilgim yok ama hamachiden beni çağrırsan sen serıyı çekerken bende takılırım reklamamaçlı :D