Bir Minecraft Hikayesi

Devamı gelsin mi

• evet

Kullanılan: 4 100.0%
  • hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

pelinyilmaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bölüm 1
Yeni Bir Hayat

- Bir sabah ormanda dolaşırken kayboldum.Biraz korkmuştum ve eve geri dönüş yolunu aramaya başladım.Bütün gün eve dönüş yolunu aradım aradım ama bulamadım.Hava kararmaya başlamıştı ne yapacağımı bilmiyordum.Biraz ilerlediktten sonra bir mağra gördüm.içeri girdim ve uyumaya başladım.Ertesi sabah dışarı çıktığımda gözlerime inanamamıştım bütün her şey karelerdendi.Ne yapacağımı şaşırdım.Arkamdan gelen kulak tırmalayıcı bir ses duydum.Hemen arkama baktım ve ne göreyim mağaranın içinde giysisi yırtık elleri ve ağzı kanlı iğrenç bi kareden oluşan bir zombi duruyordu hemen oradan kaçmaya başladım.kendime sığınak aramaya başladım o kadar dolaşmama rağmen sığınak tarzı bir şey bulamamıştım.Ağaçları kesmekten başka şansım yoktu agaçları ellerimle kesmeye başladım.ağaçları kesince hemen ağaçları ellerimle kesip kereste yaptım hemen o kerestelerle küçük bi ev yapmayı denedim.küçük şirin bi kulübem olmuştu.Birde kerestelerle değişik bi çalışma masası yaptım.Gece nasıl uyuyacağımı düşündüm.Sanırım yatak yapmam gerekiyodu.dışarıda 3 tane koyun görmüştüm.Hemen onları öldürmem lazımdı ama neyle.Bende bir sürü odun ve kereste vardı.Kerestelerden sopada yapmıştım.keresteleride sopaların istine koyup kılıç yaptım.Çok sevinmiştim kılıcı yaptğıma ama nasıl kullanacağımı bilmiyordum.Koyunları gözüme kestidim ve Otların arasından sinsice koyunların yanına yaklaşmaya çalıştım.yaklaştığımda koyunları öldürdüm ve yünlerini aldım.Hemen eve gidip çalışma masamda bir yatak yaptım.Karnımda çok acıkmıştı Kılıcımı alıp dışarıya avlanmaya çıktım.Dolaşırken bir mağara gördüm ve içini araştırmak için içine girdim.biraz ilerledikten sonra birde ne göreyim kömür.Hemen mağradan çıkıp evime gittim ve kazma yapıp mağraya geri döndüm ordaki bütün kömürleri kazıp eve götürdüm hemen ışık için meşale yaptım ve meşaleleri evime koymaya başladım.Artık evimin içi aydınlanmıştı.Dışarıda da hava kararmaya başlıyordu.O gece heen yatağıma yattım ve uyumaya başladım.uyurken dışarıdan garip garip sesler geliyodu.Korka korka o gece uyudum.Çok garip bir rüya görmüştüm.Gözleri bembeyaz biri beni rüyamda öldürmeye çalışıyordu.​
Bölüm 2
-Tanışma-

- Ertesi gün uyanıp dün geceyi düşündüm acaba o beyaz gözlü gördüğüm adam kimdi.acıkmıştım hemen taktadan kılıcımı alıp biraz inek öldürdüm.İneği öldürdüğümde aklıma bir şey gelmişti bu ineğin derisinden yararlana bilirim.İneğin etini aldıktan sonra hemen derisini kılıçla yüzüp sırtıma yükledim ve evime doğru gitmeye başladım.ineğin derisini nereye koyacağımı bulamamıştım.Hemen çalışma masama gidip krestelerden sandık tarzı bişi yapmayı denedim yapmam biraz uzun sürdü ama sandık yapmıştım.Hemen sandığı evimin bir köşesine koyup deriyi sandığın içine koydum.yine kılıçla avlanmaya gittim. 2-3 tane inek kestikten sonra tahtadan kılıcım çatlayıp kırıldı.acaba taştan da aletler yapabilrimiydim.Hemen eve döndüm tahta kazma ve tahta kılıç yapıp maden aramaya çıktım.Evimin hemen yanında bir maden varmış zaten.Madenin hemen girişinde biraz kömür vardı hemen onları kazmaya başladım.Kömürleri kazdım.Taşları görünce taşlarıda kazmaya başladım.Hava kararıyordu büssürü taş ve kömür toplamıştım.Arkamı döndüm ve birde ne göreyim.O rüyamda gördüğüm beyaz gözlü adam bana bakıyordu biraz bakıştık sonra bana vurup ortadan kayboldu.Ödüm patlamıştı hemen koştura koştura eve gittim.Eve gidince yemek yiyip hemen yatağıma yattım.Tabi kılıcım yanımda uyuyordum nolur nolmaz.Yatağımda uyuyunca önceki gece gördüğüm rüyayı yine görmüştüm.Rüyamda bir ses herobrinee herobrinee diye bana fısıldıyordu.Benim ismim herobrine seni öldüreceğim diyordu.Sabah olmuştu yatağımdan sıçrayarak kalktım.Artık öğrenmiştim madende gördüğüm beyaz gözlü adamın ismi HEROBRİNE'ydi.​
Bölüm 3
-Saldırı-

Artık daha temkinli olmalıydım her an Herobrine bana saldıra bilirdi.odunlarım bitiyordu taştan balta yapıp biraz odun kesmeye gittim.Odunlarımı keserken bir uzaktan bir çığlık duydudum.Sanrırım bu Herobrineydi Hemen kılıcıımı alıp etrafa bakmaya başladım çok korkuyordum.Bir süre etrafıma bakındıktan sonra tehlikenin gittiğini farkettim ve odunlarımı kesmeye devam ettim yeteri kadar odun topladıktan sonra evime giderken Herobrine önümde belirim bir çığlık daha attı hemen kılıcıma sarılıp Herobrineye vurmaya çalıştım.Tam vurdum derken oradan kaybolup başka bir yere gidiyordu.Aniden yanıma gelip bir şey yaptı ve ben alevler içinde yanmaya başladım.yanımda küçük bir su biriikintisi vardı hemen onun içine atlayıp elevi söndürdüm.Hemen koştura koştura evime gittim.Biraz düşündüm acaba bu Herobrine beni niye öldürmeye çalışıyordu.Bİtkin düşmüştüm yatıp biraz kestirdim.Uyandığımda hava kararıyordu biraz dolaşmaya çıktım.Biraz yürüdükten sonra çok garip sesler duymaya başladım.Çok merak etmiştim her gece o sesleri duyuyordum acaba bu sesler neylerden geliyordu.Hemen sesin geldiği yöne doğru yürümeye başladım.Birde ne göreyim.gözleri kan çanağına dönmüş kolunun yarısı etten yarısı kemikten bir zombi vardı ve üstüme üstüme gelmeye başlıyordu hemen kılıcımı alıp ona saldırmaya başladım.Bir kaç kılıç darbesinden sonra zombi yere serilmişti.Çokta acıkmıştım acaba zombinin çürümüş eti yenilebilirmiydi bir deneyeyim dedim.Ve zombinin Etlerinden bir parça koparıp ağzıma attım.Etin tadı biraz garipti ama yinede yene bilir bir şeydi.Hemen zombinin etlerinden koparıp eve doğru gitmeye başladım.Eve giderken tıss tıssss tıssssss diye sesler duyuyordum.Acaba bu sesler kimden geliyordu.Sesin kaynağına doğru gidince kocaman bir örümcek gözleri kan gibi kıpkırmızı gövdesi ise gece karnalığı gibi simsiyah beni görünce hemen üstüme atladı o tam bana saldırırken ben kılıcımı alıp ona vurmaya başladım ölmüştü yere kırmızı kırmızı 2 tane yuvarlak bir şey düşmüştü sanırım bunlar örümceğin gözleriydi.Acaba bunlarda yenirmi diye ağzıma attım o gözleri ısırdığım an zehirlenmiştim ama zehir bir süre sonra geçiyordu.Hemen eve gidip topladığım örümcek gözlerini ve zombi etini depoma koyup uyumaya başladım