Bir Minecraft Efsanesi

Devam edimmi?

• Kullanılan toplam oy
    11

YılmazPlus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BÖLÜM1
Gözlerimi açıyordum. Sessiz ve sakin bir şekilde ellerimi yere koydum ve doğrulup sağa sola baktım. Heryerde farklı bitkiler ve bolca toprak, kum. Sağımda bir orman, solumda ise bir dağ vardı. Neredeydim ben? Sanırım bunun cevabını vermem zor olacaktı. Ama yinede biraz bakarsam anlardım gibime geliyordu. Sanırım tropik bir adaydı burası. Uçsuz bucaksız orman ve çayırlar bunu ispatlamaya erken olduğunu kanıtladı. Biraz daha gezinmeliydim. Bir süre sonra ilerilerde bir şey gördüm. Yeşil bir adamdı sanki. Yaklaştıkca 4 ayağı olduğunu farkettim. Kim korkmazki o anda. Sanki parlamaya başladı ve bana yaklaşıyordu. İçindeki nefret ve kasfet, gözlerinden akan o siyah şey, o tam bir canavardı. Yaklaştı bir çınlama duydum ve bayıldım. Evet o şey patladı. Hava kararmadan bir sığınak yaparsam yaşama şansım artardı sanırı. Ve yaptım. Etraf koyun doluydu. Hepsini öldürmeli ve yatak yapmalıydım. Acı bir son olmuştu, onlar için. Ama ben uyuabilirdim. Sabahı beklerken gökyüzüne bakıp yıldızları izledim. Ve derin bir uykuya daldım...

Devamı İlgi Olursa Yakında...

PumpkinLord

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
creeper 4 ayaklı dikkatli bakarsanız anlarsınız devamı gelsin güzel

Dorukkan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Devam'ı gelsin bence yazını beğendim.

oguz74