1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Bir Köy Buldum!

Konusu 'Minecraft Genel' forumundadır ve ulrade99 tarafından 1 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.
  1. bLuShark

bLuShark HATA KODU 404: Üye Bulunamadı

Bence her köye bi villager spawnı lazım sonra zombiler hepsini öldürüyo tks sistemi de beraberinde ölüyo :D

2. onrdmn

onrdmn Zombi Katili

Steam:
    _greendoom_
    Hayır,aksine zombilerin tek sorunu kapıyı kırmak dedigim sey zombiler kapıyı kırdıktan sonra gidiyolar,eğer herhan gibi bir serverde oynuyorsan ve sen köylüleri bulduktan birkaç dakika sonra yokoluyorsa,bu serverlerdeki CLAG plugininin sorunudur. Tüm moblar ve NPC ' ler lag yaptıgı için CLAG siliyor ama tek kisilik modda oynarsan sorun yok.

3. bLuShark

bLuShark HATA KODU 404: Üye Bulunamadı

Ben online serverlerden bahsetmiyordum ;)

4. onrdmn

onrdmn Zombi Katili

Steam:
    _greendoom_
    Ozaman birşey diyemeyeceğim.
    Kendin uğraş ;)

5. Baarraann

Baarraann Ağaç Yumruklayıcı

Ben tam böyle köyün içinde doğmuştum sürvival modda bunların çıkacağını bilmiyodum halla halla ben nie creative kurdum diyip çıkmıştım =)

6. Berkay Öcal

Berkay Öcal Taş Madencisi

Ben bikere oynarken köylüler çiftleşiyodu biri diğerinin yanına gidiyor bekliyor sonra kalpler çıkıyordu :D

7. anikuta

anikuta Taş Madencisi

ben köy bulunca hepsini işkence makinası yapıp (sır bir makine tek ben bilom)öldürüp köye el koyuyodum :D

8. aabbcc

aabbcc Zombi Katili

Benim ki de beni çok seviyordu benle çatıya geldi 3 kez düştü bende ona mezar yazdım ama yanlışlıkla evi yaktım sinirden kayıdı sildim mezar kayıplara karıştı

9. kazımkazımbanabişeylazım

kazımkazımbanabişeylazım Yeni Doğmuş

ben her gün bir sürü köylü öldürüyom halbüki evin altında TNT var:D

10. furkan 99103

furkan 99103 Zombi Katili

Ben bu köyleri tamamen Tnt ile döşeyip patlatmayi çok seviyorum

11. berkeps3

berkeps3 Kömür Madencisi

foruma kaç gün önce katıldın?

12. Mello01

Mello01 HATA KODU 404: Üye Bulunamadı

Minecraft:
    mello
    O köyler normal köy zümrüt buşup ticaret yapabilirsin... 1.3de eklenen birsey tapinaklarda bulabilirsin dikkat et tuzak vardır

13. gastrus

gastrus Sudan Çıkmış

ben daha köy bulamadım

14. ulrade99

ulrade99 Zombi Katili

Arkadaşlar konunun açılma tarihine bakın oyunu gayet iyi biliyorum artık, artık yazmanıza gerek yok :D çooooook eskiydi o save. şimdi onun üstüne kaç kere minecraftı modlar yüzünden silmişimdir gitti artık :D

15. SisOrBro

SisOrBro Marangoz

herobrine modunda daha cok olur tuzaklı ev falan onlar herobrine modunu arastır anlarsın
    belki özenmislerdir

Konu Durumu:
Bu konuya en son 100 gün önce cevap yazılmış. Lütfen çok eski konulara cevap yazmamaya özen gösterin.

Sayfayı Paylaş