Bir Herobrine Hikayesi 4.bölüm

bluestorm02

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herobrine ile en son yapılan savaştan sonra saldırılar baya artmış steve nin ve arkadaşlarının bu işe bi son vermeleri gerekirmiş 3 ü birlikte herobrinenin kalesine saldırmaya karar vermişler hepsi birlikte dalmışlar 1000 tane zombi varmış baya çokmuş okçu çok hızlı ok atarak orduyu dağıtmış sonrada hepsi birlikte içeri girmişler orlarda okçular varmış steve gelip onları öldürmüş büyücüde zombilere iksir atarak öldürüyomuş ve yıldırım çarptırıyomuş okçuda diğer kişileri öldürüyomuş herobrine kızmış oraya bi yardımcısını göndermiş adamlarını çağırmış oda bir büyücüymüş büyücüyle büyücü savaşmaya karar vermiş öbürkülere karışmayın demiş kazanan bizim büyücüymüş şimdi okçuda gelmiş bunlada bizim okçu ilkgilenmiş ama öbür okçu kralmış tek atışta havaya uçuruyomuş ama genede bizimki kazanmış steve buynu düşünmüş şimdide savaşçı geleceğini düşünmüş dediği olmuş steve de bana bırakın demiş çok kolay bi şekilde yenmiş kazanan steveymiş sonunda herobrinenin yerine gelebilmiş sonra oraya sessizce girmişler herobrine orda oturuyomuş herobrine onlarla konuşmuş
-muhahaha beni durduramıcaksınız steve ilk seni öldürüp sonra witherı serbest bırakıp dünyayı yokedeceğim
Steve:
- beni niye öldürmek istiyorsun
herobrine
-Adım sana tanıdık gelmiştir ben brineyim ordayken sen beni hiç düşünmedin sinirden gözlerim beyaza dönüştü ve seni yok edeceğim ben seni hep düşünmüştüm ama sen aramaya bile kalkışmadın ben seni günler aylardır aradım intikamımı bugün alacağım
steve şaşırmış herobrine gelip hızlıca bi vurmuş herkes havaya uçmuş okçu ok atmaya başlamış stevede vurmaya çalışmış
Herobrine:
Hahaha bu bişiymi şimdi beni izleyin
Herobrine güç dalgası yapıp heryer yıkılmış şimdi yakında wither serbest kalacak ve sen steve öleceksin
İntikam zamanı herobrine gelip eli yanmış hızlıca gelip eliyle bi vurmuş hepsine hepsi çok pis yaralanmış steve okuyla durdurmaya çalışıyomuş ama bi işe yaramıyomuş herobrine:
-Yeter artık öleceksiniz işte pes edin
ve herobrine gelip yanlarına ölün demiş ve havaya uçmuşlar kaleden köye doğru uçmuş şimdi işiniz bitti demiş kılıcını alıp son vuruşunu yapmış tam kılıcı gelecekken
4.bölümün sonu 5. bölüm yakında

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
biraz daha betimleme yap bi o gelmis bi bu gelmis falan degilde kalenin icini anlat dovusleri anlat o zaman super olur