Bir Faction Server Nasıl Olmalı? [Detaylı-Ana Konu]

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir konu açtığın iyi olmuş @RoyW .Server açacaktım (Faction).Basit yaparsam birzaman sonra sıkılacaklarını düşündüm ve yeni pluginler ekledim.Buda yetmedi hardcore yaptım(Yapılıyor).Burdaki fikirlerdende yararlanarak daha da güzelleştirebilirim.Teşekkürler.Bu arada serverimden bi kaç özelliği söyliyeyim ;

- Hammadde vardır fakat lapis,redstone yoktur(Kömür)
- Market pahalıdır.
- Bosslar vardır.Kesilmesi çok zordur.Kesince içinden %25 İhtimalle Ayrı Ayrı Pro4 eşyalar %25 İhtimalle Kılıç %100 ihtimalle 5 Nether Star.
- Bu arada netherstarlar serverde takas için kullanılıyor.Örneğin : /warp takas'da 2 NetherStar 2 Dia Block verince Verim4 kazma veriyor (gibi)
- Arsa vardır.Oldukça pahalıdır./p home yaptığınızda bile para alır.

Reklam gibi oldu kusura bakmayın,bu konu vesilesiyle serverime yeni şeyler ekleyeceğim.Tekrar teşekkürler @RoyW

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir konu açtığın iyi olmuş @RoyW .Server açacaktım (Faction).Basit yaparsam birzaman sonra sıkılacaklarını düşündüm ve yeni pluginler ekledim.Buda yetmedi hardcore yaptım(Yapılıyor).Burdaki fikirlerdende yararlanarak daha da güzelleştirebilirim.Teşekkürler.Bu arada serverimden bi kaç özelliği söyliyeyim ;

- Hammadde vardır fakat lapis,redstone yoktur(Kömür)
- Market pahalıdır.
- Bosslar vardır.Kesilmesi çok zordur.Kesince içinden %25 İhtimalle Ayrı Ayrı Pro4 eşyalar %25 İhtimalle Kılıç %100 ihtimalle 5 Nether Star.
- Bu arada netherstarlar serverde takas için kullanılıyor.Örneğin : /warp takas'da 2 NetherStar 2 Dia Block verince Verim4 kazma veriyor (gibi)
- Arsa vardır.Oldukça pahalıdır./p home yaptığınızda bile para alır.

Reklam gibi oldu kusura bakmayın,bu konu vesilesiyle serverime yeni şeyler ekleyeceğim.Tekrar teşekkürler @RoyW
şu arsada /p home yapınca para alması işi biraz abartıya kaçmadımı ya?

anlaydn

Mary Jane Holland
En iyi cevaplar
0
Bence lapis hammadde gibi cartcurt şeyler olmamalı
Üyeler arası ayrımcılık olmamalı
Vip lere abartı şekilde özellik verilmemeli
Yetkilli kişiler saygılı ve adaletli olmalı
Küfredene 15 saat muteyi bas. Eğer ağır ediyosa 5 gün ban. Hala atar yapıyosa sınırsız banla.
Bu saydıklarının hepsine katılıyorum, keşke dediğin gibi olsa da bizi yabancı sunucularda oynatma zorunluluğunda bırakmasalar!

XxDangerManxX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bir faction server budur ---RotaCraft--- İp=rotacraft.minecraft.to viplikler yarı fiyatına

W

WitherMan

Ziyaretçi
Bir faction server budur ---RotaCraft--- İp=rotacraft.minecraft.to viplikler yarı fiyatına
Kardeşim sunucunu burda tanıtamazsın Minecraft Türk Sunucuları bölümüne girip uygun olan içeriği (çekirdek,hub vs..) seçip tanıtabilirsin yalnız en az 5 tane resim olması zorunlu.!

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bence kesinlikle düz bir server olmamalı. Yani bir hammadde klasik warplar falan filan. Daha ilgi çekici ve basitten kaçınılınmalı.

W

WitherMan

Ziyaretçi
Bence kesinlikle düz bir server olmamalı. Yani bir hammadde klasik warplar falan filan. Daha ilgi çekici ve basitten kaçınılınmalı.
Bencede çok doğru söylüyorsun.[DOUBLEPOST=1388915955,1388915921][/DOUBLEPOST]Mesela garip bir server yapmak istesem hammaddeye elmas koyardım. Daha önce bir kişinin bile hammaddeye elmas koyduğunu görmedim :)

BYYARALIQRALL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bazi yerlere gömülü sandiklar olmali iclerinde tas veya demir kilic 20 tane falan ok olursa iyi olur[DOUBLEPOST=1395679443,1394543835][/DOUBLEPOST]En önemli şey kütüphane olmalı ama büyük icinde internette bulunan ilginç şeyler bilgiler hikayeler espiriler yazilan kitap turleri olmali.
Ok atma yarışmaları
Bide hexxit modlu server olursa dadindan yenmez