bir bugdan nasıl yararlanırdınız? ve bunun cevabını söyleyen birde promosyon soru cevaplayacak:)

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
şimdi senaryo şu:) şimdi siz bir diamond kazdınız ve envanteriniz bir anda buglanıp o diamondu 800 tane yapıyor ve promosyon soru şimdi sizin hiç kırılmayan ve kayıp olunca bir daha yapılamayan bir altın kazmanız var ve bir serverdesiniz ve biri sizi trolleyip hemen lavın yanında öldürüyor ve şans eseri o kazma lava düşüyor ve diğer itemler tamamiyle kalıyor senaryo bu nereden buldun bu fikri derseniz mine blocks diye bir oyun var onda inventorym buglanıp altın zırh setimin kafalığını çıkarırken kendini kopyaladı diamond fikride rihannanın diamond şarkısını dinlerken geldi:)

B

Brkelbk

Ziyaretçi
:p güzel hikaye 1 dk düşünüyorum
EDIT:::
Soru yokki burda :p taamam garip bi olayda soru yok

MarsAttacker

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu bugla serverde bilmem kaç k para kasardim sonra kendime set yapip enc basardim
:D

Akuena07

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. bug 800 diamond bugu sanırım böyle bir bug genellikle marketlerde cok yaşadım taktiğim şöyle 3-4 kişi tutuyorum bunlara 4-5 stack dia veriyom bunlar gün gün yapıyolar adminde farkederse önce bunlara sonra bana soruyor burdada özel taktik ona diyomki banada 3-4 dia versene diyorum dialari atarken ss aliyorum admin suçu onlara atiyor ve ben serverde kaliyorum
2. bug öldüm lava düştüm 10 sn bekliyorum 3 dakikam var 3-4 kişi tutuyorum admine diyoruzki sw cok lagli bir aç kapa bole yalvariyoz 2-2,10 dk admin swyi kapatiyor açiyor en son autosavede ben ölmemiş oluyorum ve o tuzağa düşmüyorum :D problem? yoksa beğenirsiniz :D

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır eğer öyle bir olay olursa diyelim ki bu olayları engelleme şansınız yok ayrıca elmas olayı serverda geçmiyor

FPSci

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben bir serverda lagdan yararlanarak diamond blok u çoğalttım .d

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bendede diamon kopyalanmıştı sonra dokununca gittiler :(