Bir Askerin Hayatı - Adventure Map

Sizce Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    15

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben bu haritayı şöyle yaptım: Böyle zaman kapıları var, onlardan geçince kendinizi bambaşka bir yılda ve bambaşka bir yerde bulacaksınız. Şaşırmayın diye söyledim.

Hikaye:
Yıl 1992:
Siz 25 Yaşında İngiliz ordusunun bir teğmeniziniz ve özel eğitimler alıyorsunuz.
Yıl 2000:
Siz artık bir binbaşısınız ve Almanlarla İngilizler arasında savaş patlak veriyor. Siz bir operasyona katılıyorsunuz fakat esir düşüyorsunuz.
Yıl 2001:
Bir yıl süren tutsaklıktan sonra İngiliz uçakları Alman hapishanesini bombalıyor. Siz de o döküntülerin arasından kaçmayı başarıyorsunuz. Sonra Berlin karargahına baskın düzenleyip Alman general Ferdinand'ı öldürmeye karar veriyorsunuz. Operasyonu tamamlıyorsunuz ve General Ferdinand ölüyor. Sonra İngiliz helikopterleri sizi kurtarmaya iniyor...
Yıl 2012:
Mutlu sonu oyunu bitirince anlarsınız :D

Not: Bu hikaye oyunda senoryalanmıştır. Hepsini bizzat kendiniz oynayacaksınız.

Dipnot: Bu benim en iyi adventure map im :)

Link:

http://uploaded.net/file/2y9cr26a

Resimler:

Alphan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dostum bunu ındırdıkden sonre neler yapıcaz nereye atıcaz

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eğer bilgisayarın XP ise:

C:/Documents and Settings/--Bilgisayarının İsmi--/Application Data/.minecraft/saves dosyasına at.

Windows 7 ise:

C:/Program files ya da normal C: den Users dosyası/Bilgisayarının Adı/AppData/Roaming/.minecraft/saves dosyasına at.

Yardımcı olabildiysem sevindim.

Xryu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
güzele benziyor bitirdikten sonra fotoraf ları koyarım

Xryu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D gerçekten güzel bi map

Son Bölüm Süper :D
2013-02-12_19.50.07.png
2013-02-12_19.50.46.png

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:D tam patlama anını çekmişsin bide :D

Beğendiğin için çok teşekkürler ben ahım şahım bir şey sanmıştım çünkü çok uğraşmıştım kendim bi oynadım iğrenç geldi ama idare ediyo işte :D

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
En çok hoşuma giden resim;

ÇÜNKÜ bayrakların biri rüzgardan ileri doğru diğeri sağa doğru gitmiş.. Nasıl bi rüzgar varsa?. :D Haritayı henüz oynamadım inş. yarın oynarım.

neso can

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
vayy güzele benziyor indiriceğim :) yeni map ların varsa paylaş onlarıda indiriyim :D [ ya da istersen bi ara hamachi ile birleşip adventure map yapalım ] ?

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
vayy güzele benziyor indiriceğim :) yeni map ların varsa paylaş onlarıda indiriyim :D [ ya da istersen bi ara hamachi ile birleşip adventure map yapalım ] ?

Tamam olur :) Hamachi ile birleşiriz ama benim skype ve mikrofon vb yok. Yazışsakta olurmu?

Bu arada beklentiyi fazla tutma 2. yorumumda dediğim gibi resimler güzel hissettiriyo ama pek iyi değil :D

Bu arada arkadaşlar karargahta generalin odasına girince fırlatıcılar çalışmıyo basınç p. koymayı unutmuşum halledin bi şekilde orayı :D

emirkd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya bunların resmini nasıl çekiyonuz

caner1602

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol kardeş şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş :D helaaaaaaaaaaaaal :D

super_hero007

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
BENDE MAP ÇIKMIYO BE MK >:( >:( >:( FFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU !!!!!!!

caner1602

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ONUN ÇÖZÜMÜ VAR BENDE KALE DİYO YA ONA GİR KALE 2 ÇIKIYO ONU AT ATILACAĞI YERE :D NO PROBLEM