Bilgisayarım İyi Ama Kasıyor :(

parinarda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benim bu kasma sorunum sadece minecrafta özel değil, Tüm oyunlar orta ayarda bile kasıyor. 2 Gb Ekran Kartı 8 Gb ram var. Ftb yükledim 8 fps ile anca oynayabiliyorum. Java 64 bit var ve güncel. Ekran kartı güncel. Control panel den ram ayarı yaptım.Optifine yükledim...

Bilgisayarımın özellikleri:
İşlemci
  • İşlemciIntel Core i5 3230M
  • Anakart Chip SetIntel HM76
  • İşlemci hızı2,60 GHz
  • İşlemci AilesiIntel Core i5

Bellek(RAM)8 GB
  • Bellek Hızı1600 MHz
  • Ön Bellek3 MB
  • Maksimum Bellek8 GB
  • Bellek Yuvaları2 X SODIMM
  • Bellek Düzeni4GB x 2
  • Bellek TipiDDR3

Ekran Kartı Özellikleri
  • Ekran Kartı MarkasıAMD
  • Ekran Kartı ModeliAMD Radeon™ HD 7670M
  • Ekran Kartı Bellek TipigDDR3
  • Ekran Kartı Kapasitesi2 GB

İşletim sistemi: Windows 8 64 Bit

Şimdiden teşekkürler :/[DOUBLEPOST=1373999114,1373971588][/DOUBLEPOST]Yok mu yardım :/ Arkadaşlar 3 fps - 8 fps nedir ya :/

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
ekran kartı sürümünü güncelledin mi?

baymd

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Optifine yuklediysen ben bilmiyorum :D Bende de aynı sorun vardı . Yükledim ve geçti . Minecraft.jar ın optifineyi attıktan sonra ordaki META-INF dosyasını sil +1

parinarda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
İnternetin Yavaşlıgından Kaynaklanabilir.

Leqral

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bende Nvidia ekran kartı var senin bilgisayarını şu an pek bilmiyorum ama ekran kartının ayarlarına gir.3D ayarlar varsa ona gir sonrada minecraftı yüksek performanslı çalışır hale getir.Tabi ekran kartının ayarlarında bunlar varsa.Ben dediğim şeyin bi resmini atiyim.

parinarda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende Nvidia ekran kartı var senin bilgisayarını şu an pek bilmiyorum ama ekran kartının ayarlarına gir.3D ayarlar varsa ona gir sonrada minecraftı yüksek performanslı çalışır hale getir.Tabi ekran kartının ayarlarında bunlar varsa.Ben dediğim şeyin bi resmini atiyim.

Teşekkür ederim deniyorum :)

Yanımda kardeşimin 1 gb nvidia ekran kartlı bilgisayarı var o hiç kasmıyor :) Nvidia dan şaşmamak gerek

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Arkadasm ama snn yaptgn sey minecraft launcher'a performans veriyor. Performansi java minecrafta vermelisn.

iPhone 6 cihazimdan Tapatalk 4 kullanmadan gonderdm.