Bıktım!!!

Yazıyı okuyup da...

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

Humakushu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar,

Acaba arnızda benim gibi hergün server arayan var mı bilmiyorum. Ama hergün server aramaktan bıktım!!! Ev yapip iyice geliştirdiğim bir servera diğer gün bi giriyorum, yok kapanmış, yok bilmem ne olmuş, admin servera girmemiş, white-list varmış falan filan... Ya da server kasıyo. İlkem dolayısıyla bi oyuna para vermek yanlış bence. Zaten derslerim çok yoğun o yüzden de doğru dürüst bi server açamıyorum. Hamachi server açmak da aynı şekilde. Allah rızası için birisi şöyle düzgün, kasmayan, white-lisi olmayan, admin olmadan da açık kalan, kurallara sadık kalınan, herkese eşit davranılan, güzel bi server açsın da rahat edelim böyle server açanı sonuna kadar -destekleyebildiğim kadar- desteklerim. Lütfen bi şeyler yapın. :)

BigBang97

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
8gb olmasına rağmen lag oluyo host deişicez 1 hafta içinde onun dışında 4 4 lük bi server gir beğeenmessen çık 31.210.112.24

TRdoodlez

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bigbang admin alımı varmı peki

BigBang97

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
siz bi servera bunun için geliyosanız hiç gelmeyin :=

Humakushu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
big Bang tasarım falan hoş -özellikle giriş çok hoşuma gitti- ama çok kasıyo yaa :(

Imsorryenemy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kardeşim sana katılıyorum her gün sw arıyorum bende :S

BigBang97

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
o sorun 1 hafta içerisinde çözülecek !!!

DeidaraSeras

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hacı bende adam gibi hunger games arıyorum ama bulamıyorum üstelik server listemde 20 tane hunger server var ama hep dolu oluyoolar

Berker_55

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben güzel bi tane biliyorum ama laglı ve saldırı yiyor bazen bide yeni şeyler yapıldığı için ara da bir kapanıyor ama eğlenceli bir sv ip verebilirim bi de hiç sorunsuz ve lagsız iyi bi sv biliyorum ama genellikle çok kişi oluyor hemde baya sen tam olarak nasıl istiyorsun ip verebilirim sna

Berker_55

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hacı bende adam gibi hunger games arıyorum ama bulamıyorum üstelik server listemde 20 tane hunger server var ama hep dolu oluyoolar
sanada bi hunger games söyleyebilirim eğlenceli güzel ama bazen dolu olabiliyor birde oyu oynanırken giremezsin biliyosundur heralde sna ip vereyimmi ?

NigHT1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
BreadCraft serverine gir güzel kasmıyor ama etrafta elmas zırhlı i*neler gelip seni arada öldürebilir elmas takım zırh vardı öldürdüler baya bi sövdüm ban yedim :( keşke sövmeseydim arkadaş ya. sw Süperdi. : D