BIKTIM ARTIK

serhat111995

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bıktım artık ya bir tane servere giriyorum herkes aimbot görünmez olup arkalarına gidiyorum anında kesiyolar bide biz çok pro yuz ondan anladık vb. bahaneler falan admine video veriyorum yalan bunlar fotomontaj falan filan artık minecraft ın zevki kalmadı bıktım minecraft tan soğudum tamam x-ray a lafım yok ama otomatik dalıyo adamlar bune ya yeter kardeşim valla ben minecraft ı bırakıyorum hesabımıda satcam yeter be minecrafttan soğuttun bıktım bu nedir ya hakkımı helal etmiyorum böyle insanlara hile yapıyolar bide bizde yok sende var diyolar falan hesabımı satıyom ad: selamerikank fiyat:50tl

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İcimdekilerin özetisin :) 0 uyelik 57 tl kimse 50 tlye almaz en fazla 35 tl yap.

Toroslarda halay çekerken yollandı.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Karıstırdim :D Pardon @LaxMean

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İkinizi nedense karîştiriyorum aklima yer etmiş.

EnderKaanII

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@serhat111995
Sana tavsiyem: Kaliteli sunucularda oyna.
Premium server olursa hileli pek kalmaz cunku hep crackli bebe belik hile kullaniyor
Bazı oyuncularla çok karşılaştım, premium sunucularda bile hack açıyorlar. Bence en iyisi hilecileri tespit edip uzaklaştırılmaları için elinden geleni yapmak.

Son düzenleme:

serhat111995

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@serhat111995
Sana tavsiyem: Kaliteli sunucularda oyna.

Bazı oyuncularla çok karşılaştım, premium sunucularda bile hack açıyorlar. Bence en iyisi hilecileri tespit edip uzaklaştırılmaları için elinden geleni yapmak.
kardeş x-ray açsalar gene bişi dememde yani bıktırıyo insanlar bi servere girdim adam bana kit yemek veriyo adamlar kit yemeğin üstüne dalıyo resmen sonra verin lütfen diyom rehber mute atıyo geri vercem diyo adam tpa atıyorum öldürüyolar (serverde tpa tuzagı yasak) adamlar resmen soğutuyo oyundan nese zaten oyun kasıyo zor gelişiyom artık yeni bilgisayar alınca mcsg oynarım hepinize teşekkürler