Bi bakarmisinz

TanerTekinTr

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitradodan nasıl aldın paralari merak ediyorum. Paypal vsvs ise o baska

gelen paralar zaten bunlar banka yolu paypal yolu vede serverin son zamanlarında bi şirketle anlaşmişdim paranin %30 unu kesiyordu

ordan gelen para serveri kapatma sebebim ise bi sabah kalktim bütün serverim silinmiş :) sebebi ise pcme giren trojen imiş :) pc de sadece minecraf.net den indirilmiş Minecraft LoL google chrome skype ve TS3 Vardi :)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
gelen paralar zaten bunlar banka yolu paypal yolu vede serverin son zamanlarında bi şirketle anlaşmişdim paranin %30 unu kesiyordu

ordan gelen para serveri kapatma sebebim ise bi sabah kalktim bütün serverim silinmiş :) sebebi ise pcme giren trojen imiş :) pc de sadece minecraf.net den indirilmiş Minecraft LoL google chrome skype ve TS3 Vardi :)
Kendime yakıştırmadığım fakat burada demem gereken bir cümleyle şunu demek istiyorum;
"Yaw he he yaw he he."

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
:D kardesim evde ben ile babaannem var :D annem gil dışarda babaannemin telefonuda :D dandik telefon telefon zor aciliyor kamerasi felan :D yok

telefonum yazın yazlikta suyun icine düşmüşdü yazdan belli telefonsuzum :(
Hm sende evin para kaynağısın galiba babanın maaşı az diye bu işlere başladın aylık 5-10 bin TL alıyorsun. Ne diyeyim bu yeni nesil gençlerinin işi zor.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Interesting ! 4 milyar gelirin varmis biraz daha devam edip minecraftı satın almaliydin bencd

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Disaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar konu disina çıkmayalim lütfen

Disaster

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pcdepo dan vaz geçtim arkadaşlar int baktımda bayagi şikayet var onun yerine n11 den alcam nasıl ?

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Hm sende evin para kaynağısın galiba babanın maaşı az diye bu işlere başladın aylık 5-10 bin TL alıyorsun. Ne diyeyim bu yeni nesil gençlerinin işi zor.
Türkiyede bu kadar şey varken hım nasıl desem siz anladınız hani dolandırılabilecek insana denilen tabir şimdi söylemek istemiyorum da PRO 3500 ULTRA MEGA VIP satıp daha VIP kelimesini günlük konuşmada telafuz edemeyen insanlar tabii ki kazanır böyle serverlardan para.

Prokeen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha tanıdık bir siteden alabilirsin.