Beyler Buda benim kendi survavior haritam alın oynayın !!

cscladam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler çocugu suçlamyalım bu joygamemın bebelerdeki zararı işte :D

suaip99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
DÜZELTİLDİ ve bilginiz olsun benim arkiler hesabıma girip yapmışlar sorryy !!

suaip99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bidahada laf atmasssanız sevinirim arkadaş dediklerim yüzünden sizden laf yedim ne çektiğmi anlamassınız neyseki hesabımı geri aldım düzeltim şimdi indirrilmiiyo deyinde göriyim

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
suaip99' Alıntı:
bidahada laf atmasssanız sevinirim arkadaş dediklerim yüzünden sizden laf yedim ne çektiğmi anlamassınız neyseki hesabımı geri aldım düzeltim şimdi indirrilmiiyo deyinde göriyim
Evet çocuk haklı, insanlık hali bir hata yapmış olabilir, neden insan gibi "Linkleri düzeltir misin?" yerine "Mal, salak, ağır liseli, geri zekalı" gibi kelimeler kullanıyorsunuz? Ama ben cevabını biliyorum, siz de hayvan olduğunuz için insan gibi konuşamıyorsunuz. Doğal bir şey. Öküzlük olur da bu kadarı olmaz abi ya bu ne yorumlar falan rezalet! Sizin hakaretleriniz ve kötü yorumlarınız onun kalbini kırıyor. Ama kime anlatıyorum ki. Şu yazdıklarımı okuyan biri ibret almaz be! Ne biçim bir toplumdayız. Size hakaret edilmeden anlayamazsınız bunu dimi?

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evin nerde nehter nerde? tarla nerde? İtemler güzel aferimde ray bile yok! Lütfen evine git kaydet koy mediaya!

ByMert

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kısaca, Söyleyecek bir şey yok! :bored: