Beyler bu nedir

Delibalta

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.4.2 yi göz atıyodum sonra birez geziyim dedim ve ilk basta ne oldugunu anlamadıgım sonra kaleye benzettigim bir yer geldi sizdede boyle bir sey varsa ya da önereleriniz için bana yardım ederseniz sevinirim.Resimler aşağıda.

Adsız.png

İçinde hiç bisey yok baktım... hatta isterseniz onunda fotağrafını çekerim

Delibalta

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Az önce yeri kazdım ve biyere dustum orda dugmeye basip tntler patladi yanlardaa sandık vardı onlar gitti -_- ne oluyor..

Furkan Belen

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.4.2 yi göz atıyodum sonra birez geziyim dedim ve ilk basta ne oldugunu anlamadıgım sonra kaleye benzettigim bir yer geldi sizdede boyle bir sey varsa ya da önereleriniz için bana yardım ederseniz sevinirim.Resimler aşağıda.

Ekli dosyayı görüntüle 8778
İçinde hiç bisey yok baktım... hatta isterseniz onunda fotağrafını çekerim

Dostum bunlar kumdan kale :) Yapılar ve zindanları açarsan gelirler :) TNT'ler tuzak bazlı yanlarında tuzak butonları olur dikkat et. :) Sandıkların içinde eyer, ekmek gibi itemler vardır. Böyle yerlerde zombi, iskelet ve mağara örümcekleri ateşten kafeslerde doğarlar. Doğma süreleri zorluk moduna göre değişir. (Barışçıl'da doğamazlar) Kafesler kırılmaz hiç uğraşma :)

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O çöldeki tapınak 1.3 ile geldi.O tapınağın içindeki mavi yünü kırıp aşağıya düşmüş olmalısın.Aslında senin mavi yün hariç başkabir yere düşüp oraya düşmemen gerekirdi.O sandıkta çok güzel eşyalar vardır.Düğnenin üstüne düşmediğinden dolayı sandıktakileri alabilirdin ve oradan çıkabilirdin.Özetle orası çölde bulunan tapınaktır ve turuncu yünleri kırıp aşağıya inmelisin ve sandıktaki hediyeleri almalısın ve geri çıkmalısın.Yoksa patlarsın.Anlatabildiysem ne mutlu bana.

kobraalex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben cok yasadım ama bole sato seklinde gelmedi yerin altına gomulmustu