BetaCraft 0.1.0 Mod Paketi (1.6.4)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mahjarattt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu mod paketini yüklemeden önce tüm diğer modlarını sil ardından bu mod paketinin dosyalarını at. Codechikencore ile ilgili bir sorun gözüküyor. Eğer dediğim şekilde attıysan java argümanlarını yaz eğer onları da yaptıysan özelden skype ver ve BU programı kur.
Dediğin gibi yaptım yine aynısı programı yükledim ve Skypem:Mahjarat naruto resimli

Lengthow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Köfte abi ben oyuna giriyorum Mojang yazısında yanıt vermiyor kalıyor 5 6 dakika sonra crash veriyor yardım edermisin

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mojang Da Takılıyo Geçmiyo Napiyim (Bu Ara Mod Packı Olursa Video Çekebilirmiyim)

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1,5 Saat Bekledim Olmadı(abartmıyorum Kronometre Tuttum :D)
Şimdi .mc Dosyasını Sildim Tekrar Kurdum Deleting ......... 164 Natives Falan Yazıyo (Launcherde)
Olmuyo[DOUBLEPOST=1389214837,1389214475][/DOUBLEPOST]
Şimdi .mc Dosyasını Sildim Tekrar Kurdum Deleting ......... 164 Natives Falan Yazıyo (Launcherde)
Olmuyo

FaalJunDovah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Olmuyo[DOUBLEPOST=1389214837,1389214475][/DOUBLEPOST]
Olmuyo
java argümanlarını düzgün girdin mi?
Forge sürümünüde konrol et.

ByFaiL20

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
java argümanlarını düzgün girdin mi?
Forge sürümünüde konrol et.
Şimdi Hepsini Teker Teker Attım Nei Hata Verdiriyo Bi Çare
Bu Ara Jvm Argümanları elimde var (SİSTEM TÜRKÇE) Nasıl Kurcam Ben Onu Alttaki Mi Öne Gelcek ?

FaalJunDovah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdi Hepsini Teker Teker Attım Nei Hata Verdiriyo Bi Çare
Bu Ara Jvm Argümanları elimde var (SİSTEM TÜRKÇE) Nasıl Kurcam Ben Onu Alttaki Mi Öne Gelcek ?
özelden skype ver ve BU programı kur(kurmucaksan skype vermene gerek yok -uzak bağlantı programı-)

KöfteistKöfte

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, birbirinizle teamviewer üzerinden yardımlaşmasanız daha iyi.

Bize konsol çıktısını yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz. Ama öncelikle cidden jvm argümanlarını doğru yere yazdığından emin ol.

Xeonen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, birbirinizle teamviewer üzerinden yardımlaşmasanız daha iyi.

Bize konsol çıktısını yazarsan daha rahat yardımcı olabiliriz. Ama öncelikle cidden jvm argümanlarını doğru yere yazdığından emin ol.

Bu konuda Köfte'yi destekliyorum, Team Viewer ile bilgisayarınıza bağlanan kişinin bilgisayarınıza her tür virüsü yüklemesi ve/veya her tür bilginizi çalması mümkün.

Forumlarda gezinirken şöyle bir ifade gördüm "skype ekle tw ile halledelim tw yoksa ekleme geç" bunu diyen kişinin saf ve salt amacı bilgisayarınıza zarar vermektir, bu tip kişilere itimat etmeyin. Size gerçekten yardımcı olabilecek bir kişi konsol çıktıları ve ekran görüntüleri ile rahatça yardımcı olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...