[Beta Alımları] Mystery Craft - Hard Survival Sunucusu

Sunucu Özelliklerimiz Güzel Mi?

• Muhteşem!

Kullanılan: 9 50.0%
  • Eh işte..

Kullanılan: 2 11.1%
  • Beğenmedim.

Kullanılan: 1 5.6%
  • Siz sunucu açmayın!

Kullanılan: 6 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    18

Maemet

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sanirim beta kapandi :/ servere normal şekilde giriş yokmu,yani sizin seçtiğiniz dişinda giriş falan

fallen2k3

PvP Serverimiz açıldı : 46.20.1.66:1175
En iyi cevaplar
0
Keşke son bi kişi olarak benide alsanız :D

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bence betaya çok az kişi aldınız ki konuyu daha yeni görenler ar ve belki sunucuya çok yararı dokunabilecek kişiler , mayıs a kadar sunucuyu beklemek ne bileyim baya baya uzun bir süre umarım bir ara yeniden alım yapılır :/ Çünkü tam bir survivalistim ! Bu arada betada elde edilen şeyler normal sürümde kullanılabilecek mi ?

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faunne

Team Fergus
En iyi cevaplar
0
Lobiniz alıntı baştan kaybettiniz gene de başarılar diliyorum

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
-Ha bu arada lobi tasarimi icin alim olacaksa adayim efsane buildim vardir.Bi builder takim arkadaslarina sahibim onlard gelebilir.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence betaya çok az kişi aldınız ki konuyu daha yeni görenler ar ve belki sunucuya çok yararı dokunabilecek kişiler , mayıs a kadar sunucuyu beklemek ne bileyim baya baya uzun bir süre umarım bir ara yeniden alım yapılır :/ Çünkü tam bir survivalistim ! Bu arada betada elde edilen şeyler normal sürümde kullanılabilecek mi ?

Okullar olduğu için maalesef Mayıs ayında açabiliyorum. Betaya az kişi almamızın sebebi ise bir kaç bugu ve açıkları bulmaktı, onun dışında bir şey yapılmadı betada. Ayrıca betada elde edilen şeyler normal sunucuda kullanılamayacak maalesef.

Lobiniz alıntı baştan kaybettiniz gene de başarılar diliyorum
Çok uzun süredir mimar arıyorum ama bulamadım. Umarım yakın zamanda lobimizi yapacak birisini buluruz.

-Ha bu arada lobi tasarimi icin alim olacaksa adayim efsane buildim vardir.Bi builder takim arkadaslarina sahibim onlard gelebilir.

Eğer mimarlığın iyiyse bir deneriz senide :) lobi hala yapılmadı, mimar lazım bizede.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Okullar olduğu için maalesef Mayıs ayında açabiliyorum. Betaya az kişi almamızın sebebi ise bir kaç bugu ve açıkları bulmaktı, onun dışında bir şey yapılmadı betada. Ayrıca betada elde edilen şeyler normal sunucuda kullanılamayacak maalesef.

Çok uzun süredir mimar arıyorum ama bulamadım. Umarım yakın zamanda lobimizi yapacak birisini buluruz.

Eğer mimarlığın iyiyse bir deneriz senide :) lobi hala yapılmadı, mimar lazım bizede.

Adayım diyorum zaten özelden mesajda attım white liste ekleyip IP vermen yeterli olacaktır.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler :)

Uygun bir vaktimde yaparız :>
Dostum bakalim ayni uygun vakti bulacak miyiz cok basit bi build istiyorsan bi vakit bulunur ancak şaşalı bir şey istiyorsan yetkiyi vermen ve benimde ara sira girip yapmam lazim :D

batuhanmck

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Batuhan
Nick: Trickmanpat
5 Dakika Hayatta Kalabileceğine Güveniyor Musun?: Evet
NOT: Ceylanım beli biliyosun zaten yazmama bile gerek yok :)

MD_Optional

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad : Mahir
Minecraft Nicki: Lunakuu
Başarılı Olucagımdan Eminim.

Youtube Kanalım : Optional Gaming
----------------------------------

5 Dakika Hayatta Kalabileceğine Güveniyor Musun?: Evet.