Beraber Oynayalım !

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar son zamanlarda baya bir arkadaşım oldu ama çoğunun premiumu yok yada online zamanları az işte bu yüzden yeni bir arkadaş aramaya koyuldum öncelikle benimde belli başlı şartlarım var ayrıca bu şartlar bendede mevcut bu yüzden bu şartları istiyorum sağlıklı bir oyun olsun diye.

Not : Alttaki şartlar yoksa öyle eğlencesine çeşitli haritalarda oynayabiliriz.

Premium olması

Neden : Premium olmadığı zaman aynı serverlerde oynayamıyoruz.Örneğin MCSG yerine ....craft ta oynuyoruz ki sistemleri genelde berbat.

Haftaiçi ve haftasonları online süreleri

Neden : Kesinlikle haftasonları beraber oynayabilmemiz iyi olur haftiçleride 1-2 saat olması tercihimdir.(Hafta içi mutlaka 2 gün online)

Yaş 13 ' ün üstünde olması

Yaşı 13 den kısa olduğu zaman mutlaka çocuk çocuk hareketler yapıp lav akıtıp teamerikaen dalıp zaa anan diyorlar. %90 ı böyleydi tanıdığım.

Skype + Mic sorunsuz olacak

Skype hesabı mutlaka açık olacak online olduğunda ve micte arkadan ses gelmeyecek şekilde düzgün olacak.

Modlu oynayabilmek

Gerek tecnic gerekse diğer paketler çalışmalı (O kadar önemli değil ama bi tekkit lite ve hexxit çalışsa iyi olur)

Son olarak şunu söylemek istiyorum.Bende bunların hepsi var .Buna ek olarak isterseniz serveri bende açabilirim.Ayrıca oyunlar bende varsa başka oyunlarda oynayabiliriz.

bravegamers

Ben :

*Skype + Mic sorunsuz çalışıyor.

*Yaşım 15.

*Komiklikler yaparım gülerim eğlenirim ama asla cıvıtmam (zaa anan itemini çaldım xd)

*Serverların çoğunu ben açarım lagsız olur.

*Asla kimsenin annesine , babasına veya ailesine küfür etmem ki kendimede edilmesinden nefret ederim.

*Premium hesabım var.

*Hafta içi 2 saat hafta sonra 5 saata kadar online olabilirim.

maykıl1905

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ben varım senle oynarım
skype sorunsuz

99cem99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim yaşım 14 premium'um yok ama hafta için ve hafta sonu en az 4-5 saat açık olurum hafta içi her gün açarım bilgisayarı mic sorunsuz modlu minecraft oynayabilirim tecnic v.b girebilirim skypem: cem.yaz2 istiyorsan ekle oynarız :)

ELiTeX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş premiumum var yaş sorunu olursa hiç oynamayalım