Benmle Minecraft 1.3.1 Oynamak İsteyen İçeri Gir.

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar benimle LAN üzerinden minecraft 1.3.1 oynamak isteyen varsa aşağıya hamachi adresini bırakıyorum. Herkezide beklerim beraber oynamak için.

Hamachi adı : Lan_Minecraft_1.3.1
Hamachi şifre : 123

Ben yavaştan survivala başlıyorum gelen olursa beraber devam ederiz.

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Chanel bendede var videoda çekerizde yaş kaç bnm 18 çok fark yoktur. inşallah ;D

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben 17 yaşındayım gelirim minecrafta yeniyim ama oyunu kavradm acemi deilim çok fazla en azından ihtişamlı bir evim var :D ama singlede çok sıkıldım .. 1.3.1 var nasıl girebilirim bilmiyorum ama ? anlatırsan gelirim ? :)
Himachi indireceim link varmı videoları izledim himachiyi indşiryyim o minecraftın sitesindeki şeyi indirdim sonra verdiğim IP ye nasıl gireceğimi söyle ytr :)

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bakın ona sabah konuşalım şimdi yatıcam

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biz LAN olayını denedimk çalışmadı yani daha henüz çalışmadı. Thusubasa ve TüpsüzTelevizyon bir hamachi ağı açıpda video çekebiliriz.Yani ben bu işe parlak bakıyorum.Sizde isterseniz hamachi ağı açıp 3 kişi beraber takılalım yani video çekelim video çekmediğimiz zamanlarda minecraft oynayalım falan. Size uygunsa ben varım.

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben Dünden razıyım bende fraps var ama sorun var mesela 8 dk lık video 10 GB kaydediyor :)

herneyse öncelikle bana hamachi indirme adresini ver türkçe olursa daha iyi olur link at bulamassan msn den bana at kendininkini hem daaha kolay olur .

msn: [email protected] sonra sonra ztn 2 3 kelime hamachide nereye ne yazıp gireceğimi söyle yeter. minecraft server şeyini minecraftan indirdim videolarda vardı himachiyi indirince onu yapacam

sorum var yine :D

1.)ben o minecrat sitesinden minecraft server diye şeyi indirdim tıklayınca çalıştır diyo ama demedim daha hamachiden sonra yapacam sen gönderirsen sen bana ne dersen onu yapacam onu çalıştır buna gir şifreyi buraya yaz simdi otyunda surdan girip multıplayera bu ismi yaz fln sen bana söylersin :D olurmu ?

aslında kolay gibi geliyor ama hata yapmakta istemiyorum .. :)

ceveLion

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok kolay bir kere yapınca kolay zaten bundan sonra msnden konuşalım buraları meşgul etmeyelim. ekliyorum şimdi seni

Tark

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende Sizinle Oynamak isterim.

karib

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
beyler ben yeniyim ve multiplayer oynamak istiyorum ama her seferinde hata veriyor nasıl yapıcağımı söyler misiniz ?

Thsubasa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
haahah bendede Fraps Var ama benimkiler 1 saat 10 Dk yı 1.5 GB :D Hamchi Çok Lag Oluyor LAN senin Modemini Kullanan Diğer Kişiyle Oynamanı Salar