Benim Evim :)[Devler Evi]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
evet bende az önce baktım o videoya map çalıntı sadece videoda yemek masasının üzerinde tabak yok :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
CS deki DE_RATS mapı gibi olmuş mk :D bu arada mk'yı çok kullanıyorum ama işin içne biraz daha espiri katıyo kazmanın biri rapor etmiş o gün bu gündür daha çok dikkat ediyorum :D
panpa DE_rats mapını hiç sevmezdim ben zombie modede oynuyoz bi bakıyon hertaraf zombi kaçamıyon hiç sevmezdim :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
evet bende az önce baktım o videoya map çalıntı sadece videoda yemek masasının üzerinde tabak yok :D
Beyler adam tabak yapmış dağılın :D Bi emek var yani bideo tabağın üstüne enderman koymak var yani ne kadar zor bir iş siz de hiç emeğe saydgı göstermiyorsunuz ya :D

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Beyler adam tabak yapmış dağılın :D Bi emek var yani bideo tabağın üstüne enderman koymak var yani ne kadar zor bir iş siz de hiç emeğe saydgı göstermiyorsunuz ya :D
Evet adam 4 hafta sadece tabak yapmakla ve endermanı tam çiş yaparken yakalamaya çalışmış hemde 4 kişi :D

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map çalıntıymış hayallerim kırıldı.Bir Türk yapmış güzel yapmış dediydim.Ama :( maalesef

Sogo05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mukteşem Bi maps Ama Harbiden harika yaw Teyse bende böyle yaparsam arkdaşlar bana 50 TL verir ler

Green_GN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sağolun arkadaşlar bu arada
İndirdim.Map güzel :D

Not:evi dolaşırken yoruldum çok büyük çıktı :D

DipNot:Chinise(bulamadım adını) ChiniseDragonla evi dolaştım artık :D

YerinDibiNot:Gene dia çıkmadı yav.

Map güzel devamını bekleriz :D
Evde Diami Aradın :ASDASd.a :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...