Beni hatırladınız mı ?

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar 5-6 ay önce kanalımı yeni açtığım zamanlar minecraft videolarını çekiyordum ve sürekli burada yayınlıyordum. Uzun zamandır foruma girmediğimi farkettim ve güncellemek istedim bu durumu. Bu arada tekrar minecraft videolarını çekeceğim ama platformum PS4. PS4 edition minecraft sahipleri beni PSN den ekleyin lütfen. Canberk Güneş olarak aratırsanız beni bulabilirsiniz. Birlikte güzel mimarilere imza atabiliriz!

Üstelik 7400 Aboneye ulaştık!

Ayrıyetten Komik montajlar dahil olmak üzere günlük gta 5 videoları çekiyorum ilginizi çekebilir sizde benimle birlikte videolara katılmak birlikte oynamak istiyorsanız SakallıAdam ailesine katılın! ; https://www.youtube.com/user/Rj45Johnberk?sub_confirmation=1

-

Bu arada en son paylaştığım gta 5 Komik Anlar Videosuna da göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim!

Son düzenleme:

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten hep Gta5 çekecek gibi videolar kısmına girince donup kaldım nedir bu milletteki GTA5 Sevgisi bende var ama bende o kadar oynamıyorum bir süre sonra sıkıyor online de öyle :)
Bana gelen istekler üzerine çekiyorum genelde videolar fakat şu an gerçekten en çok rağbet gören istenen bir oyun GTA 5. Çok değil 6-7 ay önce BF4 videoları isteniyordu şu an GTA 5 isteniyor. yorumlarda sayfama gelen mesajlarda bunu görüyorum :) İstek bu yöndeyken gidip CS Go çekmem ne kadar doğru olabilir ki ? İlginiz için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1441118088,1441118033][/DOUBLEPOST]
GTA 5 videolarını izliyicem. :)
Desteğin ilgin için teşekkür ederim :)

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana gelen istekler üzerine çekiyorum genelde videolar fakat şu an gerçekten en çok rağbet gören istenen bir oyun GTA 5. Çok değil 6-7 ay önce BF4 videoları isteniyordu şu an GTA 5 isteniyor. yorumlarda sayfama gelen mesajlarda bunu görüyorum :) İstek bu yöndeyken gidip CS Go çekmem ne kadar doğru olabilir ki ? İlginiz için teşekkürler :)
İzlediğim kanallar Oyun Delisi vb. Sana tavsiyem bir kişi bul cezalı videolar falan çek...GTA5 İsteniyor fakat bu her zaman gta 5 çekeceğin anlamına da gelmez Nereye gidiyor böyle Youtuberler :) Sözüm sana değil 8-9 yasındakı çocuk gelmiş video çekiyor.Minecraft oynuyor kılıç yapmasını bilmiyor kazma yapmasını bilmiyor süt içeceği yerde video çekiyor haksızmıyım şimdi ?[DOUBLEPOST=1441118457,1441118171][/DOUBLEPOST]Geçenlerde Facebook ta biri videosunu paylaşmış Sözde Minecraft modlu survival oynayacak videonun ortasında gidip Googledan Minecraft çapa yapımı diye yazıyor :(

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İzlediğim kanallar Oyun Delisi vb. Sana tavsiyem bir kişi bul cezalı videolar falan çek...GTA5 İsteniyor fakat bu her zaman gta 5 çekeceğin anlamına da gelmez Nereye gidiyor böyle Youtuberler :) Sözüm sana değil 8-9 yasındakı çocuk gelmiş video çekiyor.Minecraft oynuyor kılıç yapmasını bilmiyor kazma yapmasını bilmiyor süt içeceği yerde video çekiyor haksızmıyım şimdi ?
O çocukları tartışmanın yeri burası değil bence dostum :) Ben 24 yaşındayım kendime sesime güvenmesem ( ince sesli olsam vs ) Zaten bu konulara asla ve asla girmezdim.

Ben dediğim gibi istenilen oyunlar üzerine gidiyorum mesela 2-3 arkadaş Fifacı bunlar Fifa 16 almayı düşünür müsün birlikte Ultimate team yapabiliriz dediler araştırdım oyun gerçekten alınmaya değer gözüküyor ve PS4 üzerinden ön sipariş verdim. Pc me güvenemiyorum kasabilir :) Bu tarzda yani kanalımın duruşu. Yine de tavsiyelerin için teşekkür ederim. Her zaman eleştiriye yorumlara önerilere açım çok açım hemde :)

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim güzel ilginizden dolayı yorumlarınızı bekliyorum :)
Abone oldum bakalım gelişmelerin neler olacak :) Hakkında hayırlısı inşallah diğerleri gibi 5-10 video daha çekip sonra 5 günde 6 günde video atmazsın Başarılar Dostum.

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eyvallah kardeşim sağolasın :) Böyle güzel ilham verici yorumlar aldıktan sonra inan insanın bırakası gelmiyor. Okullar açılana kadar günlük çekiyorum. malum üniversite ilk ve ortaokullardan önce açılacak bu sene :) Bende Cumartesi pazar 5-6 video çekip hafta içinin videolarını depolamayı düşünüyorum geçtiğimiz kış yaptığım yöntem. Yine bu yolla sürdürmeyi düşünüyorum okul zamanı.

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Lisedeyim zaten Videolarının az gelmesi iyi olucak az vaktim olucak :D

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende Lisedeyim zaten Videolarının az gelmesi iyi olucak az vaktim olucak :D
Bakalım bazı büyük kanallar günlük video yükleme konusunda bir saat belirlemiş bende bu uygulamayı yapmayı düşünüyorum. İşte her gün saat 19:00 da gibi. birçok kanalda bu saatte yüklüyor aslında. Hem lisede olupta okuldan gelen arkadaşlarımız için de uygun bir saat. Belkide 20:00 olur bazı arkadaşlar özenti diyecektir :)

ByClearBy

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakalım bazı büyük kanallar günlük video yükleme konusunda bir saat belirlemiş bende bu uygulamayı yapmayı düşünüyorum. İşte her gün saat 19:00 da gibi. birçok kanalda bu saatte yüklüyor aslında. Hem lisede olupta okuldan gelen arkadaşlarımız için de uygun bir saat. Belkide 20:00 olur bazı arkadaşlar özenti diyecektir :)
Özentilikle alakası yok bence birde şimdiden video depolamaya başla bence 3 video çek 2 sini at birini depola gibi gibi...

ashpatson

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vdieolarını çok beğendim tam gaz devam :)
Böyle olumlu yorumlar gördükçe gerçekten çok mutlu oluyorum teşekkür ederim güzel yorumlarınıza layık videolar çıkartacağım hatta bugün 19:00 da yeni bir video geliyor. 4-5 izleyici arkadaşla çektiğimiz bir Deathmatch. Franklinin evinde kan gövdeyi götürdü. :) Aslında çok fazla istek var 105 tane arkadaşlık isteği olmuştu PSN de geçen gün hepsini kabul ettim grup kurup serverları doldurup güzel etkinler yapacağız.