Beklenen Konu Küçük Çocuklar Hakkında

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence konu bir hayli sert olmuş :D. Doğrudur bende ''wolftimci'' küçük çocuklardan mağdurum bayağı. Ancak şu da bir gerçek ki onlar da bu internet toplumunun bir parçası durumundalar. Yani onları pat diye ortadan kaldıramayız. Yapmamız gereken şey: Önemsememek. Çünkü elbet onlar da bir gün büyüyecek (!) ve yeni nesil internet kullanıcılarına abilik/ablalık yapacaklar.
Dediğim gibi: Önemsemeyin. Diğer bir deyişle ''He'' diyip geçin...

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani adamdaki yaş 10 sorsan fen lisesinde okuyor :DD
Ha anladım. Haklısın vallahi :D. Hayır bir de çok bilmişliklerini yalan yanlış bilgilerle savunmasalar rahat rahat cevap vericem. Ama çocuk gelipte ''Ben 6 yıldır minecraft oynuyorum diyince klavyeyi parçalayasım geliyor :D.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Ha anladım. Haklısın vallahi :D. Hayır bir de çok bilmişliklerini yalan yanlış bilgilerle savunmasalar rahat rahat cevap vericem. Ama çocuk gelipte ''Ben 6 yıldır minecraft oynuyorum diyince klavyeyi parçalayasım geliyor :D.
evet birde çok saçmalıyorlar 100 satır yazı yazıyorlar at at.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Siz önce Samanyolu Galaksisi'nin hacmini ölçün, onu yapacak teknoloji geldiyse zaten bunlardan kalmaz... -_- :sgül:

Bisa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben minecraft'i 7 yildir oynuyorum betadan beri diyen abiler var Notch cocugu mubarek

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyunu türkçe oynuyorsa birisi ya çocuktur yada kız onunla oyun oynanmaz

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrica en sinir olduğum şeylerden birisi internet kafede wolftimci çocukların oynaması

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Tamam güzel söylemişsin de kardeşim küçükler heveslerini alamamışlar üzmeyin onları. :(