Bedava Minecraft Premium Üyelik Alma(Hile felan değil anket doldurarak ve video izleyerek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
çok haklısın bunlar paralarını tıkladığımız reklamlardan reklam ücreti olarak alıyo kullanmadım ama :)
Ya hiç almazsa ortada hiçbir kanıt yok hadi coin aldın calisiyor mu göster hadi video cek ama çekemezsin tabii yok sen sistemi bilmiyorsun falan diyorsun herkese ne ayak !?

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya hiç almazsa ortada hiçbir kanıt yok hadi coin aldın calisiyor mu göster hadi video cek ama çekemezsin tabii yok sen sistemi bilmiyorsun falan diyorsun herkese ne ayak !?

Videoyu çektim şu an bf3 iniyor inmesi bittiyen youtubeye uploadlayıp paylaşıcağım ilk sayfayı takip edersen görebilirsin.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0

bu kadar atarlanma bura kavga yeri değil seni taa egeylemc oynuyoruzdan bilirim agresif herkeze iğrenç diyen birisin

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
demin anket doldurdum bir şey olmadın kaç tane program indirdim bir şey gelemedin anca virüs geldi :s

Ben konuda ne yazdım dikkat ettiysen kliksa,n11.com, legend online ,my lands tarzı şeyleri yap dedim.Supersonic yap dedim.Bir şey indirmeyin dedim mi bilmiyorum ama şimdi diyorum.Supersonic,sponsorpay,matomy,token ads,tasks,videos,v11 videos bunları yapın bunların dışındakiler OLMUYORRR!!!!

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben konuda ne yazdım dikkat ettiysen kliksa,n11.com, legend online ,my lands tarzı şeyleri yap dedim.Supersonic yap dedim.Bir şey indirmeyin dedim mi bilmiyorum ama şimdi diyorum.Supersonic,sponsorpay,matomy,token ads,tasks,videos,v11 videos bunları yapın bunların dışındakiler OLMUYORRR!!!!
Peki kim sana teşekkür etti kim sagol dedi acaba neden herkes olmuyor yok coin gelmedi diyor ben burada dolandırıcılık görüyorum

pronexx083

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Milleti kandırıp dolandirandiranlara gicigim var varnı

Ben neyi yapıp yapmıyacağınızı yazdım eğer akşamı beklerseniz dolandırıcılık olmadığını anlarsınız.Nedir bu konu baltalama merakı gidin başka yere ben size yardım ediceğim diyorum özele gelin diyorum teklifleri yapamazsanız.Hangi tekliflerin olacağnı söylüyorum.Siz hala aynı Şeyden bahsediyorsunuz.
http://imgur.com/J18bSNS

Peki kim sana teşekkür etti kim sagol dedi acaba neden herkes olmuyor yok coin gelmedi diyor ben burada dolandırıcılık görüyorum

http://imgur.com/HCMXNzP

Şimdi ne diyeceksin bakalım.Referansların kazançlarınıda atacağım birazdan[DOUBLEPOST=1376834263,1376834112][/DOUBLEPOST]Ekledi:
Referanslarımın kazancı(yani benim sizin üye olma karşılığında yaptığınız tekliflerden %10 kazandığım coinsler.Not sizden hiçbirşey gitmez) de burada:
http://i.imgur.com/6X7Y0VQ.png

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
deneyip size gerçeği gösterirdim ama hiç uğraşasım yok :D

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ha bide sen bu coinleri kaç gündür kasıyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...