Beceriksiz Faction Yerini KediNW aldi! (yeni konu link)

FehmiReyz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz geliştirilmeli konu düzeni ve buildler berbat,başarılar dilerim.

Puanım:10/4

ulutürktanrıkorusun

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya defalarca girdim kurucusu tahminimce yaşı küçük ve deneyimsiz kendi aralarında takılıyoar en fazla 4 online gördüm onlarında faction ile alakası yok spawndaki parkuru yapıyorlar.

Bir tane küçük çocuğu kandırmışlarmı yoksa çocukmu saf bilemedim gitmiş böyle bir sunucuya 41lira vermiş vip kazma falan almış.

Pluginer olarak arkadaşa biraz yardimcı olayım sunucusu için dedim ondada Yani :)

Buildler desen berbat

Çok yolunuz var Sunucu düzeniniz zaten konu düzenini belli eder koyacak bir şey bulamayıp neyse iyi günler.

Anilo99

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya defalarca girdim kurucusu tahminimce yaşı küçük ve deneyimsiz kendi aralarında takılıyoar en fazla 4 online gördüm onlarında faction ile alakası yok spawndaki parkuru yapıyorlar.

Bir tane küçük çocuğu kandırmışlarmı yoksa çocukmu saf bilemedim gitmiş böyle bir sunucuya 41lira vermiş vip kazma falan almış.

Pluginer olarak arkadaşa biraz yardimcı olayım sunucusu için dedim ondada Yani :)

Buildler desen berbat

Çok yolunuz var Sunucu düzeniniz zaten konu düzenini belli eder koyacak bir şey bulamayıp neyse iyi günler.
Teşekkürler en yakın zamanda düzelteceğiz. Bu arada o kendisi istedi. Biz zorlamadık.
Güncelleme: Rank Eklendi

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Sadece onu söyleye bilirim ki. Adını düzgün seçmişsiniz BeceriksizFaction.

_scary

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mc daha açılmadı yorumlara göre kötü diyorlar ama bakıcaz

şu an mc açılıyor eğer beceriksiz faction alım varsa çok durabilirim