BATAKLIK

manyakpm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
miselyum galiba rengi solmuş olan bide bataklık diyolarya bataklık gerçekten varmı böle çamurlu falan

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
çok kolay :) bataklıklarda kurbağaların üstüne çıktığı yaprak gibi şey varya o var ama oyunda kurbağa yok :D.

manyakpm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamam buldumda bu sefer evlerini bulamıyom cadıların bende yeni dünya yaratığımdan beri bataklıkdaymışım haberim yokmuş :D

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
cadı evlerini henüz bende bulamadım :surprise:.

123kankamx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben cadıların evini gördüm yosunlu taşdan yapılmış evler içlerinde ok atan dispanserler var evın bır savunma sıstemı var ve ıcıne gırersek onu calıstırıyor pis cadı ve genelde oyuna basladıgmız yerlerde oluyor bu evler.Ben cadıya yakalanmamak için barışçıl modda oynadım evini ele geçirdim ve eve cam fln yaptım(cam yoktu evde cam deliği var cam yok ne akılsız bir cadı :) ) evin her yerınde sarmaşık var bu arada ortasında 2.kata cıkan bır merdıven var ve merdıven sarmasık :) neyse anlatamam evleri gerçekten güzel

egemenbsrms

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
senin gordugun jungle temple dır cadının evi tahtadan yaplmış içinde crafting table cauldron bide saksı vardır :D

hpg62

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben cadıların evini gördüm yosunlu taşdan yapılmış evler içlerinde ok atan dispanserler var evın bır savunma sıstemı var ve ıcıne gırersek onu calıstırıyor pis cadı ve genelde oyuna basladıgmız yerlerde oluyor bu evler.Ben cadıya yakalanmamak için barışçıl modda oynadım evini ele geçirdim ve eve cam fln yaptım(cam yoktu evde cam deliği var cam yok ne akılsız bir cadı :) ) evin her yerınde sarmaşık var bu arada ortasında 2.kata cıkan bır merdıven var ve merdıven sarmasık :) neyse anlatamam evleri gerçekten güzel

Kardeş senin dedğin zindanlar cadıların evi tahtadan yapılıo