Başlangıç İtemları

Vanth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverimde başlangicta demirset ve demir aletleri vermesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Essentials configindeki kits bölümünde istediğiniz malzemeleri içineren bir kit oluşturun. Sonra newbies bölümündeki kit bölümüne de bu kitin adını yazn. Böyle ce sunucuya kayıt olan kullanıcılar otomatik olarak bu kiti alacaklardır. Eğer bu kiti tekrar komutlar ile de almasını istiyorsanız gerekli yetkileri oyuncu grubuna vermeniz yeterli olacaktır. Yetkiler için yetki plugini kullanmalısnız GroupManager gibi.
Essentials ve GroupManager hakkında çok daha detaylı bilgiye Rehberimden ulaşabilirisniz:
https://forum.gamer.com.tr/konu/det...ials-signs-ve-worldguard-flags-rehberi.71346/

Eğer konun ve mesajın yararı olursa bir beğeniyi çok görmeyin lütfen :) Başarılar. İyi forumlar. Daha fazla sorunuz olursa buradan yardım etmeye çalışırım.

Vanth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tesekkur ederim fakat ben bunu,yapıp kaydettiğimde config.yml.broken olarak geciyor neden acaba?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
tesekkur ederim fakat ben bunu,yapıp kaydettiğimde config.yml.broken olarak geciyor neden acaba?
Türkçe karakter kullanmamalısınız. Eğer config yaml diline uygun yazılmaz ise config ile haline geri döner. Bu yüzden yalm diline uygun yazmalısınız. Ayrıca broken hatası satır parametresini de verir. O satıra bir bakarsanız hatayı gösteriyor olmalı. Muhtemlen konsolda göstermiştir. Log lara bakarak bulabilirisniz.