Basit bir düğün salonu

Güzelmi - Kötümü - İdare edermi

• Güzel olmuş

Kullanılan: 4 18.2%
  • Kötü olmuş

Kullanılan: 3 13.6%
  • İdare eder

Kullanılan: 4 18.2%
  • Bune lan ?!?!?!?!?

Kullanılan: 11 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Millet medieval,kale,modern ev,skin heykeli vb. yapıyor sen düğün salonu :D Salona gelirse aşırı basit olmuş

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mimarlık gözün çok iyiymiş herhalde böyle bir yorum yaptığına göre...

Bir kere kardeşim,öncelikle ben,basitliğe felan bakmıyorum.Hem ayrıca
Millet medieval,kale,modern ev,skin heykeli vb. yapıyor sen düğün salonu :sırıtmak: Salona gelirse aşırı basit olmuş
Kırmızı olarak çizilen yerlere katılmıyorum.Çünkü insan farklı şeyler yaparsa ilgi alır.Kale yapsan herkes bilir.Arkadaş amatördür,ne bileyim,yeni başlamıştır bu işe...

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir kere kardeşim,öncelikle ben,basitliğe felan bakmıyorum.Hem ayrıca

Kırmızı olarak çizilen yerlere katılmıyorum.Çünkü insan farklı şeyler yaparsa ilgi alır.Kale yapsan herkes bilir.Arkadaş amatördür,ne bileyim,yeni başlamıştır bu işe...
Ben düğün salonu yapmasına bir şey demedim.Sadece farklı bir şey yapması ilgimi çekti ve bunu söyledim.Ayrıca amatörler medieval kale ev vb. yapamaz diye kural yok

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben öyle bir şey mi dedim!?!
Herkesin farklı bir şey yapıp onun bunu yaptığını söylediğimde amatördür yeni başlamıştır dedin.Eğer bu yazdığında benim söylediğim anlamı çıkartamıyorsan...

KaanU1938

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok basit olmuş sanki... Üstüne de bir şeyler eklenebilir... Sular da düzeltilmeli ve yana büyük bir havuz yapılabilir...

Sende her yorum yaptığım yerdesin ne iş :)[DOUBLEPOST=1379775566,1379775503][/DOUBLEPOST]
Herkesin farklı bir şey yapıp onun bunu yaptığını söylediğimde amatördür yeni başlamıştır dedin.Eğer bu yazdığında benim söylediğim anlamı çıkartamıyorsan...

Hayır yani .Ayrıca amatörler medieval kale ev vb. yapamaz diye kural yok dedin ya ben öyle bir şey demedim ki.

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sende her yorum yaptığım yerdesin ne iş :)[DOUBLEPOST=1379775566,1379775503][/DOUBLEPOST]

Hayır yani .Ayrıca amatörler medieval kale ev vb. yapamaz diye kural yok dedin ya ben öyle bir şey demedim ki.
Sen mesajları yukardan aşağı bi oku anlamaya çalış.Çünkü kendi yazığından kendin bile anlam çıkaramıyorsun.İyi düşünürsen yeni başlayanların medieval ev vb. yapamayacağını dediğin bir anlam çıkıyor