Başbelasi Zombiler!!!

• Konuyu başlatan Hero_Steve
  • Başlangıç tarihi

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
adından belli değilmi hardcore biraz düşün istersen hardcorede istemediğin kadar yaratık çıkar oyun seni zorlamaya çalışır küçücük bir karanlık noktadan zombi doğabilir bu doğal bana neyle olduğunu söyle yani barışçılmı normalmi zormu hangisi eyer zordaysa durumun vahimdir :D ben bu durumu yaşadım evimin altına bir yeryapmıştım tam ışıklandırılmamış yerler vardı durmadan zombi doğuyordu bu normal bir şey yeniden başla ve tedbiri al bir sur çek ve yer altında mağaralarını sen oluştur doğal mağaralarda işin zor olur her an bir creeper veya zombi çıkabilir bu ikisi kolay ama skeleton uzakta olduğu halde vurabildiği için hardcore de başbelası olabilen bir yaratıktır endermen ise gözgöze gelme yeter :D ve son olarak nether ada gitme gastlar 100 block öteyi görebildiği için işin çok zor olur :D

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
SUR ÇEKTİM AYRICA HARDCORE MODUNDAYIM VE EVİMİN ETRAFI KALE GİBİ HARİTANIN LİNKİNİ İSTEYEN ARKADAŞIMADA ZOMBİ BASMADAN ÖNCE KAYDETMİŞTİM BİR DOSYANIN İÇİNE ONU VEREBİLİRİM İSTERSENİZ AMA KONU BİTTİ ARTIK MALESEF ÇÜNKÜ EVİMDEN TÜNEL KAZIP KAÇTIM... SONUNDA FİKİRLERİNİZ İÇİN SAOLUN...:DAYRICA ENDERMANIMN GÖZÜNE BAKILMIYICAĞINI BİZDE BİLİYORUZ 5 YILLIK MİNECRAFT OYUNCUSUYUZ...:)

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
dosyayı verirmisin bakıcam ben bi etrafa falan :D

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
ŞU ANDA KAFEDEYİM + ÖLDÜM ESKİ YÜKLEDİĞİM KAYITTAN TEKRAR DOĞDUM DOSTUM!!!:cry:EVDE KAYIT YARIN YADA BUGÜN AKŞAM VERİRİM...AMA ZOMBİLER YOK MERAK ETME O ESKİ KAYITTAYDI DOSTUM AMA EĞER MAPI SEVDİYSENİZ VEREBİLİRİM ZORLAYICI MODDA KALE YAPMAK HİÇ KOLAY DEĞİL BUNU herkes BİLİR AYRICA SADECE THE TWİLİGTH FOREST MODU İLE SMART MOVİNGİ KULLANIYORUM TOO MANY İTEMS FALAN KULLANMADIĞIMA YEMİN EDERİM...

wolcanus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
tamam sen bana dosyayı ver bakimbi :D oyniycam o haritada ver hadi :D

H

Hero_Steve

Ziyaretçi
GERİDEN GELİYORSAN ÖNEMKİ DEĞİL DOSTUM FORUMDAN MİNECRAFT VERSİON CHANGERİ YÜKLE İŞ BİTSİN...