Bana Java Plugin Yazmayı Öğreten Developer Aranır !

CINAX_DEVOP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
geçen gün bana diss atıyodun şimdi burda java mi öğrenmek istiyosun
Message("peki")

EnesMT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
geçen gün bana diss atıyodun şimdi burda java mi öğrenmek istiyosun
Message("peki")
ben oradada soledim java bilmiyorum şimdi bunun ne ayıbı var ? ben görüşlerimi belli ettim hem ben demedimki summerpvp de sövdün facebookdan sövdün bir skript istedim hyr dedin sonra nie dedim küfür ettin bu adamlık mı ? beni banlatma

eklenti

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kimse sana -en azından bu forumda- plugin yazmayı öğretmez kendin bi vidyo arşivi bulup yapmalısın ayrıca javayı da o kadar çok bilmene gerek yok ingilizce desen sadece spigotmc de adamların dediklerini anlaman ve ingilizce plugin yazman için lazım onun dışında pek bişi yok, 1 haftada adam akıllı öğrenebilirsin thebcbroz ve pogostick'in coding oynatma listesini ytd ile bi klasöre indir, 5gb falan tutuyor, sana gereken tek şey istek, bende çok uğraştım fakat bi türlü yapamıyordum 1 gün sonra sıkılıyordum ama yazım başladım ve 1 hafta boyunca uğraşınca tamamen olmasa istediğimi yapacak kadar öğrendim, sende sadece vidyo izlemelisin

CINAX_DEVOP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben oradada soledim java bilmiyorum şimdi bunun ne ayıbı var ? ben görüşlerimi belli ettim hem ben demedimki summerpvp de sövdün facebookdan sövdün bir skript istedim hyr dedin sonra nie dedim küfür ettin bu adamlık mı ? beni banlatma
en azindan ben senin gibi ön görüşlü değilim.