Ban Atarken MAC ID Kullanmak?

Sizce Mantıklı mı?

• Evet

Kullanılan: 12 63.2%
  • Hayır

Kullanılan: 4 21.1%
  • Benim lehime olduğu için hayır (Multiple Account Detecter)

Kullanılan: 3 15.8%

• Kullanılan toplam oy
    19

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:I olmaz olmaz /ban KadirBerk /ip-ban KadirBerk tmm yeter uyarı alacaz ha :D
Tamam o zaman. Ancak bulunduğuumz konuya göre beni ip ile banladığın bu sunucunun mac korumalı olması gerek. Yani GERONİMO !
Tamam sustum <_<
Ama ben şunu anlamadım. Mac id nedir ? Adı üstünde mac id macintosh pc'lerde olması gerekmez mi ?

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Neyse o zaman konuyu kapatabiliriz, bakan herkese teşekkürler ^-^

ParvulaPX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla ben olmasam Schafferin bunlardan hiç haberi olmayacaktı :/

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aslinda hwid kullanan bir sistem yaptim program hwid yi cekip authme data baseine kaydediyordu (kayit programi) ama hwid pc nin en ozel bilgilerinden oldugundan windows programi virus olarak gordu :D :D
program C++ ile kodladıgı için :/
bende kodladım ancak Sürekli Virus hatası veriyor trojan kodu içerimekte böyle programlar ancak Zararsız :)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
program C++ ile kodladıgı için :/
bende kodladım ancak Sürekli Virus hatası veriyor trojan kodu içerimekte böyle programlar ancak Zararsız :)

1. Si c++ deil c# 2. Trojan kodu fln icermiyor programi tamamen kendim yazdim pcnin cok ozel bilgilerine ulasmaya calistigindan windows buna izin vermiyor

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Virüs programını silin stresten kurtulun. Ben öyle yaptım :) :D

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1. Si c++ deil c# 2. Trojan kodu fln icermiyor programi tamamen kendim yazdim pcnin cok ozel bilgilerine ulasmaya calistigindan windows buna izin vermiyor
owooowwşhetttt kabalığa bak
c++ Rusların sitede kullanılıyor :) c# pek kullanmıyorum!
VirsualStudio ile programın içerisine market yapılıyor. yani programa MD5 yada SHA2 ile kodlanabiliyor. mysql'da dahil
kodarı atardım ama Bosve. yada özelden tayaım müsqit olunca süper kodlar var servere özel lancher yapabiliyorum. (Hile engelleir)
o lancherde Autme sistemi vesayre.
maruf senin yaş benden büyük olabilir ama ben 2 Sene önce başladım buna yani minecrafta basladım.
nerdeeen nereye şimdi program,kodlama vb. Gibi işlerle uğraşıyorum yaşım 15 sen benden epey büyük olabilirsin :) kodlamalarda daha önümde uzuuun bi Süreç var

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
owooowwşhetttt kabalığa bak
c++ Rusların sitede kullanılıyor :) c# pek kullanmıyorum!
VirsualStudio ile programın içerisine market yapılıyor. yani programa MD5 yada SHA2 ile kodlanabiliyor. mysql'da dahil
kodarı atardım ama Bosve. yada özelden tayaım müsqit olunca süper kodlar var servere özel lancher yapabiliyorum. (Hile engelleir)
o lancherde Autme sistemi vesayre.

Suan dedigin ne alaka ?. Ayrica c# ile c++ arasinda ucurum vardir c# c++ in daha yeni ve daha gelismisidir :)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet okudum ve benim dediklerimle senindediklerin arasinda ucurum var yine :)

ufukt14789

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet okudum ve benim dediklerimle senindediklerin arasinda ucurum var yine :)
ben yaşım daha küçük Diyorum ! daha önümde uzun Süreç var diyorum ! Daha kim Bilir ne programlar çıkacak diyorum !
Sen bu işlere baslayalı kaç sene oldu ben baslayalı kaç sene oldu diyorum ! Biraz olumlu cevaplar ver diyorum !
konuyu Hortlama istersen