Bambaşka Bir Faction Deneyimi İçin McTurkey'e Gelin İp : mcturkey.minecraft.to ( 1.7.x ) 32 kişilik

McTurkey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
************MCTURKEY***********

İp: mcturkey.minecraft.to

Teknik Özellikler:
-2048 MB [2GB] Ram
-32 Kişi
-Upling:1000 Mbit
-Intel(R) Xeon(R) CPU E31270 @ 3.40GHz (8 Cores)
-7/24 Açıktır

Diğer Özellikler:
- Türkiye'nin sayılı serverlarında bulunan özel pluginler kullanılmaktadır.
- En küçük ayrıntısına kadar düşünüp zaman ayırdığımız warplar.
- 3 Adet Boss ve Kaliteli itemler düşer !
- Dalga Sistemli Özel MobArena

Warplar:
- Arsalar
- Atm
- Avcı
- Balıkçı
- Bilgi
- Boss
- Duyuru
- Ench
- Event
- Hammadde
- İstek
- Lapis
- MadenEventi
- Market
- Nether
- Orman
- Oyun
- Pvp
- ******(sw'a girip öğrenin)
- Takas

Vip Fiyatları:
1- Normal VIP = 15 TL
2- Mega VIP = 25 TL
3- Ultra VIP = 35 TL
4- Platin VIP = 45 TL

[NOT]:İlk 5 VIP satışına Tam Tamına %33 indirim !

[NOT]:Vıp'ler hakkında daha fazla bilgi edinmek için serverimizdeki Vipbilgi warpını ziyaret edebilirsiniz.

Yetkililer:
1- TheAdventurerBoy
2- KhaosKnightmare
3- HellSkySam

[NOT]:Başka birilerine güvenmeyiniz ! İtem kaybı vb. sorumlu değiliz.

[NOT]:(Hack) kullananları bize iletirseniz ödüllendirilirsiniz !

Farklı Bir Faction Deneyimi İçin McTurkey'e Gelin

İp: mcturkey.minecraft.to

Minetr231231231

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Lapismi :([DOUBLEPOST=1418158303,1418158269][/DOUBLEPOST]Ve PVP De Faction Yapmışsın

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Turkiyenin özel sunucularında kullanılan plugin = regenblock

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

McTurkey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Glyphl Türkiye'nin çok az sunucularında kullanılan plugin regenblock değil senin kim yada ne olduğunu bilmiyorum ama bu işlerden anlamadığın belli ve bizim senin gibi abi yorumlarına ihtiyacımız yok böyle şeyler yazacak varsa yazmasın düzgün yorumlara cevap vermek istiyoruz

McTurkey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Küfür etmedim ama **** diye işaret konmuş ordaki kelime v-e-l-e-t di

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Glyphl Türkiye'nin çok az sunucularında kullanılan plugin regenblock değil senin kim yada ne olduğunu bilmiyorum ama bu işlerden anlamadığın belli ve bizim senin gibi ***** yorumlarına ihtiyacımız yok böyle şeyler yazacak varsa yazmasın düzgün yorumlara cevap vermek istiyoruz
Örnek verdim,allah aşkına yazsana o pluginin ne olduğunu ?
Sunucu işleriyle uzun süredir ilgileniyorum ve sunucuna bakarsam senden daha bilgili olduğumu söyleyebilirim,bir hosting şirketinin sunucularında çalışıyorum

McTurkey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Birinci olarak pluginin adını vermiyoruz. Çünkü verirsem öğreneceksiniz ve pluginin özelliği kalmaz. Ve senin burda her yazdığına inanacak bir insan değilim. Benden daha fazla yada az bilgin olduğunuda bilemezsin belki sadece bilgisayarın başındaki bir çocuksun yada fazla bilgisi olduğunu düşünen bir genç ama inan bana ben bu işleri senden daha iyi biliyorum o yüzden artık şu gereksiz yorumlarını keser misin?

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Birinci olarak pluginin adını vermiyoruz. Çünkü verirsem öğreneceksiniz ve pluginin özelliği kalmaz. Ve senin burda her yazdığına inanacak bir insan değilim. Benden daha fazla yada az bilgin olduğunuda bilemezsin belki sadece bilgisayarın başındaki bir çocuksun yada fazla bilgisi olduğunu düşünen bir genç ama inan bana ben bu işleri senden daha iyi biliyorum o yüzden artık şu gereksiz yorumlarını keser misin?
Benim yaptığımın aynısı yaparak beni kınadın aferin,plugini sen yazmadın bukkitde dolaşıyor,5 dakika dolaşsam bulurum sorun değil,forumdakilere sorabilirsin bu arada beni *-*

McTurkey

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Pluginin üzerinde kendim de birkaç değişiklik yaptım dikkat et pluginin üzerine ekleme yaptım yani 5dk da bulsan bile şu anki haline eğer bu işlerden anlamıyorsan getiremezsin ama ben bu riski almayacagim

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pluginin üzerinde kendim de birkaç değişiklik yaptım dikkat et pluginin üzerine ekleme yaptım yani 5dk da bulsan bile şu anki haline eğer bu işlerden anlamıyorsan getiremezsin ama ben bu riski almayacagim
Editleme = basit

Minetr231231231

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Post Kasayım Bari :D[DOUBLEPOST=1418237561,1418237524][/DOUBLEPOST]Şaka Şaka Güncelleyim Dedim :D

İyi Akşamlar