Bağlantı Kaybedildi Internal Exception Java Net Socket Hatası Allah Rızası İçin Yardım Edin

twister1000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Giremiyorum Giriş Yapılıyor Diyo
Örneğin Hamachiden Arkadaşımla Oynucam Hamachiye Giriyorum
Arkadaşımın Ipv4 Adresini Kopyalıyorum Tabi MineCraft Server Açıkken
Sonra Multiplayer Doğrudan Bağlana Yazıyorum Giriş Yapılıyor Diyo 15 20 Sn Sonra

Aynen bu Hatayı Veriyor
Bağlantı Kaybedildi Internal Exception: java.net.SocketException: Connection Reset

Eminim Burda Profesyonel Minecraft Uzmanları Vardır Allah Rızasi İçin Yardım İstiyorum

Arkadaşlar Arkadaşımın Server Propertieste OnlineMode:False
Javanın Yeni Sürümünü Yükledim
Hamachi Açıkken Deniyorum
Yinede Olmuyor

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bu hata server kapali gözüküyor demek her 2tarafta güvenlik duvarini kapasin birdaha deniyin

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İllaha server kapalı gözüküyor değildir.Server seni lag olduğun için kick liyor.İnternet hızın kötü olabilir.Kötü demiyorum ! Kötü olabilir diyorum !

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İllaha server kapalı gözüküyor değildir.Server seni lag olduğun için kick liyor.İnternet hızın kötü olabilir.Kötü demiyorum ! Kötü olabilir diyorum !

adam servera giremedigini söylyor nasil kicklesin intenteni zayif oldugundanda kapali gözüküyor olabilir sonucta bosa yazilmiz bir yorum

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben yanlış görmüşüm.Giriş yapılıyor demiş orda.Ben giriş yapıldıktan sonra anladım.Burada post kasmak gibi bir amacım olsa buraya abuk subuk şeyler yazardım.

twister1000

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya ben giremiyorumki hiçbir türlü internet hizim yüksek ben bu seyi azcıkt aarstirdim cogu javayla alakali diyor

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Sil yükle :D Tek çözüm.

hamachi sil yükle minecraft sil yükle java sil yükle.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ya ben giremiyorumki hiçbir türlü internet hizim yüksek ben bu seyi azcıkt aarstirdim cogu javayla alakali diyor

ilk olarak cözümü yukarda yazdim 2. olarak javayla alakali yazmissin hiç arastirmamissin yani :)
2tarafta güvenlik duvarini kapasin eger olmassa minecraft sürümleriniz aynimi diye kontrol edin