Bad video cards?

Kosemena

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim ekran kartım yetersiz olduğu için minecraft açılmıyordu. Bir arkadaşıma minecraft indirmesini söyledim ama önce ekran kartına bakmasını söyledim ikimizinde ayrılmış video belleği 256 MB hatta benim toplam grafik belleğim 1 MB daha fazla! :D :D ama onda açıldı nerden indirdiğini sordum bir link verdi bende ordan indirdim ama ben bad video card drivers hatası alıyorum halen ...

Şundan kaynaklandığını düşünüyorum ama arkadaş saçma diyor..

Onunki nvidia geforce benimki amd radeon . Yine bu forumda birileri "nvidia'nın anlaşmalı olduğu oyunlar amd PEK İYİ ÇALIŞTIRMIYOR ama yinede çalıştırır" demişti? Yani birde böyle bir durum varsa haksızlık yani.. Biri yardım edebilir mi bu neden böyle ?! Bende oynamak istiyorum biz beraber oynayacaktık ya... Hamachi indiricektik pembe panjurlu evimiz olacaktı.. Yok abarttım tamam.. Sakinim.

Matrix12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
slim driver diye bir program var onu indir kur aç oradan ekran kartını yenile ama önce .minecraft taki herşeyi sil (Haritalarını ALabilrsin) sonra indir play offline yazacak kapat minecraft.net sitesinden demoyu aç o otomatik yüklüyor seçeneklere gelince kpat iyi oyunlar!!

Kosemena

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Derdimi anlatamadım galiba ... Ben bir arkadaş bilgisayarı gösterdim ayrıca slimdriveride indirip güncelledim çoooktan sorun güncellik değil dedi bilgisayara bakan arkadaş ama benimle aynı seviyede sadece nvidia ekran kartı olan bir arkadaşımda çalıştı üstelik o güncelleme bile yapmadı?! Ve Sözüm meclisten dışarı .. Her bad video card drivers hatası konusunada güncelle geçer deyip geçmeyin...

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ekran kartları modellerine göre sınıflandırır
mineacrft en az amd hd 3200 istiyor (kaç mb lik yer istediği önemli değil çünkü çok az :D)
ama sen de örnek veriyorum hd 3000 var 3-5 gb fark etmez bir hata çıkarır ya bad video card der ya da bloklar "blok" gibi olur :D
yani sen bize ekran akrtını yaz bir bakalım

Kosemena

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim ekran kartım bayağııı eski o zaman Amd Radeon X1300/X1500 ...

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
ATI, nVidia anlaşmalı oyunlar neymiş. :D Öylelerine güvenme öyle bir şey yok. Ekran kartınız yaz ona göre yorumlayalım. Belleğe göre bir sonuç çıkaramayız.
Edit: Eskiyse açmaz zaten. Açsa bile çok kasar.

tipsiz_tip03

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Benim de aynı sorun var her türlü güncelleme yaptım .Benimki de Radeon X1650...Benden daha eskilerde çalışıyor fakat bunda çalışmıyor acaba format atsak geçer mi çünkü eskiden çalışıyordu...

Kosemena

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese teşekkürler ama diğer bigisayar açıyor ... O da eskiden evde değildi artık evde teşekkürler arkadaşlar.. :)