bad driver

megatorun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ben oyunu güç bela indirdim oynunu açarken ekran kartının yetersiz olduğunu söylüyor donanım güncvelleştirmeden ekran kartımı güncelleştir diyorum ama güncel olduğunu söylüyor ne yapmalıyım??

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
oyunu tekrar indir javayı guncelle ve bunu daha cok bilgisayarla ilgili forumlara sormanı onerebilirim

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
oyunu tekrar indir javayı guncelle ve bunu daha cok bilgisayarla ilgili forumlara sormanı onerebilirim
Bad Driver bir Ekran Kartının yetersizliği ile ilgilidir.Ne kadar güncel olursa olsun oyunu açamayacaktır.Başka bir Ekran Kartı almanı tavsiye ederim.Ayrıca Java Güncellemesi ile ilgili bir şey değildir.Oyunu tekrar indirsen de yine değişmez ve genel bu tür konulara insanlar artık yeter deyip cevap vermezler.Sen yeni bir ekran kartı al düzelir.

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bad olan ekran kartı değil driver'ı yani aslında güncelliği veya kurulu olup olmamasıyla alakalı :)
Fakat acaba nedense Ekran Kartını değiştirince o sorun ortadan kalkıyor :) Ayrıca bak çocuk tamamiyle güncel demiş ! Demekki Ekran Kartında sorun var ! Başka bir tane alırsa düzelecektir ! :)

AirRaid

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer windows onun güncel bir driverını kendi bulup güncelleyebiliyorsa buda kartın driver'ının hala güncel olarak yayınlandığını gösterir yani kart minecraft'ı kaldırmayacak kadar eski değil ! :)
ve bu girdiğim ilk bad video cart drivers konusu değil konuştuğun kelimelere ve cümle yapına dikkat et kibar ol
İyi de girdiğin konu sayısıyla bilginin alakası yokki.Ayrıca Windows güncel versiyon bulamamış.Sen doğru düzgün okusan konuyu anlayacaksın.Ayrıca terbiyeli olması gereken de sensin burada millete yalan yanlış şeyler söyleyerek havalanıyorsun !

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
İyi de girdiğin konu sayısıyla bilginin alakası yokki.Ayrıca Windows güncel versiyon bulamamış.Sen doğru düzgün okusan konuyu anlayacaksın.Ayrıca terbiyeli olması gereken de sensin burada millete yalan yanlış şeyler söyleyerek havalanıyorsun !

Driverinı güncellereyek sorununu çözdüğüm birçok kişi tanıyorum en son çare para harcatmak benim için.
Estağfirullah havalanmak ile alakası yok ha "sadece ben yardım edeceğim iki usta aynı yerde çalışamaz" dersen buyur konuyu sana bırakıyor mesajlarımı da silip gidiyorum.
Sizin gibi ergenlere laf vererek post kasıyormuş gibi görünmek istemiyorum bu kıdemli üye havadan gelmedi bana ha bununla gurur duymuyor buna layık olmaya çalışıyorum sadece!
Bir göz ardı daha...

enescrafter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
everest extreme edition indir ordan ekran kartının modelini bulabilir ve internetten indirebilirsin eğer işe yaramıyosa çözüm yeni ekran kartı olmak olabilir.