Aynı İsimle Girince Atmayı Kapatma

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar
Serverime galiba saldırı oluyor. Oyundaki herkesi ben başta olmak üzere oyundan atıyor ve şöyle diyor : Logged in from another location

Bu sorunu nasıl çözerim ? Sunucumu şu an kapattım bu sorun yüzünden. Acil çözüm bilen var mı ?

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Başka bir yerden senin hesabınla girildi diyor. Saldırı yüzünden kaynaklanıyor sanırım. Botlar sizin isimlerinizle oyuna giriyor olabilir.

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğer saldırıdan kaynaklanıyorsa, saldırıyı engelleyene kadar bir çözümü bulunmaz :/
Saldırı engellemeyi bilmiyorum. Yine de fikirimi söyleyeyim dedim
Teşekkürler yinede :(

+++Güncel

Authme den bu atmayı engelleyemez miyim ??

Sorun hala devam ediyor :(

Bilen yok mu arkadaşlar server kaç saattir kapalı açmak istiyorum fakat saldırı durmuyor. İsimlerimize nerden bakıyorlar onu da anlamış değilim.

Baggi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler yinede :(

+++Güncel

Authme den bu atmayı engelleyemez miyim ??

Sorun hala devam ediyor :(

Bilen yok mu arkadaşlar server kaç saattir kapalı açmak istiyorum fakat saldırı durmuyor. İsimlerimize nerden bakıyorlar onu da anlamış değilim.
Tam bir çözüm bilmiyorum ama sanırım bir fikrim var. Bu bir ihtimal. Serverın ad yeri var ya hani oraya Server Bakıma Girmiştir falan diye yazarsın daha sonra açarsın belki adam siler serverı bırakır ya da white list açarsın ama ilk olarak servera giriş yapan oyuncuları not al. Ya da site kur siteden white list yap. Tam anlatamadım sanırım. İnşallah anlamışsındır. Allah yardımcın olsun. Son bir fikrim var. Şimdi davşanlarımı saldım ortalığa. Serverına bot atanı yicekler. 12 saat içinde ölücekler.

enes05252

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tam bir çözüm bilmiyorum ama sanırım bir fikrim var. Bu bir ihtimal. Serverın ad yeri var ya hani oraya Server Bakıma Girmiştir falan diye yazarsın daha sonra açarsın belki adam siler serverı bırakır ya da white list açarsın ama ilk olarak servera giriş yapan oyuncuları not al. Ya da site kur siteden white list yap. Tam anlatamadım sanırım. İnşallah anlamışsındır. Allah yardımcın olsun. Son bir fikrim var. Şimdi davşanlarımı saldım ortalığa. Serverına bot atanı yicekler. 12 saat içinde ölücekler.

Sorun çözüldü :) Authme plugininde hata varmış. İlginiz için teşekkürler yine de :)