Ayarlı Group Manager

YKTHosting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Bi Server acım Pluginler Filan tam Sadece Grop manager Yapamadım Hazir Group manageri Olan warsa Verebilirmi Serveri VPS YE aticam Yardimlarinizi bekliyorum

Beyler Bilen yokmu ? Veya Hazır Dosyasi Olan AYarlı

Beyler Acil lazım Biri Yardım etsin lutfen

Beyler Ya Lutfen Bi El atın Cok lazım Hic Kimsenin Elinde Yokmu Beyler Yapmayın Ac Olmayın beyler İstedigim sey Cok fazla deyil Sadece Ayarlı bi Group manager Bugun bana Yarın size beyler

fatality2006

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
banadaaaa

Edit: Ben nasıl yapıldıgını öğrendim isteyen skype eklesin: Sky_blu2006

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
bulduysan arkadaşlarinada versene

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendiniz hazırlamanız daha faydalı olacaktır . Yoksa başkalarının hazırladığını indirirseniz bir sürü sorunla karşılaşacaksınız :)

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ayarlamayı bilmiyorsan bu işlere kalışmayacaksın. Ve:
Biz de GroupManager pluginini bilerek doğmadık. Araştır öğren. Böyle forumlara yazarak, dilenerek olmaz. İnternetten ara İngilizce'ni zorla anlamaya çalış, biz böyle öğrendik.
Beleşçilere bak ya.

EmirOguz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kolarek8 çok haklı, sizin hazırlamanız veya işi bilen birine canlı olarak hazırlatmanız önemli. Permission ayarları pluginlere göre hazırlanır.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
bak yaa sen daha 3 önceki yazıyı okumadın herhal de adamı atara getirmeyin bak şimdi işine yarayacak kodları aşağıya vereceğim -ne olduklarıyla- fazlasını soru-cevap şeklinde yapalım ki sende öğren. öğret.

/manuadd oyuncu grup bu kod oyuncuyu belirtilen gruba koyar. yani yetkilendirmenin en başı. temeli.
/manudel oyuncu bu kod da oyuncuyu default a düşürür yani sıradan oyuncu
*NOT* eğer default ları groupmanagerin klasöründeki groups.yml den ayarlamazsan hiçbir şey kıramaz ve koyamazlar.
1.groups.yml yi notepad ile aç default un altındaki build i true yap
/mangaddp grup permission bu kod belirtilen guruba belirtilen yetkiyi verir.
/mangadd grup yeni grup açar.

bu kadar kod şimdilik yeter yeni öğrenen birinin işinin çoğunu belgeler üzerinden halletmesinden yanayım.

onur_:)

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben herşeyi ayarladım /manuadd komutunuda yaptım kendimi bir türlü admin yapamıyorum ayrıca normal oyuncularda hiçbir komutu kullanamıyorlar bunun nedenini ve çözümünü anlatırsanız sevinirim