<-AxySimsek-> Sizlerede Uygunsa Yeni Çalışmam Metin2Craft Olucak =)

Bu Çalışma Sizlere Uygunsa Metin2Craft Yapımına Başlayacağım?

• Hayır, Yapılmasın.

Kullanılan: 2 40.0%
  • Evet, Kesinlikle Yapmalısınız Kesin Gelirim =D

Kullanılan: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

AxySimsek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
url-horz.jpg

<-> Metin2Craft <->
Merhaba Arkadaşlar Ben AxySimsek, Önceden Başlattığımız Çalışma Olan MİNERZCİTY Malesef Başarıyla Tamamlanamadı Girmeyenler Oldu Girenler de Oldu Ama 0/100 Limiti Olan Bu Servere Sadece En Fazla 20 Kişi Girdi O Yüzden Nitrado'dan Yeni Server Aldık 5GB Yani Şunu Diyeceğim Ki Aynı Metin2 Gibi Olacak Fakat Zorluk Seviyesi ORTA Olacaktır.
BAKIN EN GÜZEL YANI NE OLACAK BİLİYORMUSUNUZ =D 1.6.2 YAPICAKTIK FAKAT PREMİUMLAR GİRİYOR. ATLA DAHA GÜZEL OLURDU AMA CRACKLILAR GİREMİCEK O YÜZDEN 1.5.2 AÇACAĞIZ. BAKIN GÜZEL YANI WARP FELAN OLMAYACAK PORTALLA GİDECEKSİNİZ O BÖLGEYE AYNISI !
<- Hepiniz 3'e Ayrılacaksınız Nasıl Diyim Faction Server Olacak 3 Faction Açılacak Adminler Tarafından Birbirine Enemy Yapıcaz->
Bu Factionlar Şöyledir ;
1-] Jinno [Mavi Krallık Olacak.]
2-] Shinsoo [Kırmızı Krallık Olacak.]
3-] Chunjo [Sarı Krallık Olacak.]
Skype : Axysimsek <- Sizlere Göre Açılacak Bu Oylamadan Oylarak Süre 1 Hafta Hergün Güncellenecek Konu.

1 HAFTA BAŞLAMIŞTIR.
[DOUBLEPOST=1373444585,1373442470][/DOUBLEPOST]Oylama göre başlayacağım ve hala oylama yok :D

AxySimsek

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şuanda Oylama Eşit Gitmektedir :
Yapılmasın : 1
Yapılsın : 1

Naruto-And-Minato

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
youtubeya Minecraft 1.6.2 crack indir yaz adam viedoda nasıl yapılıcagını anlatıyor izle yap

berko8888

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.5.2 olursa olsun bence[DOUBLEPOST=1373453870,1373453810][/DOUBLEPOST]bide server hazırda açmayımı düşünüyorsun yoksa daha yapıcakmısın

@@Agane@@

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Lutfen Yapppp.... Pls bole sw arıyorum hic bulamadım da:/ Yap