AxiTr Vs Nitrado

EfsaneKaanCraft

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bu Aralar Çok Duymaya Başladım Ve Aklımda Delice Sorular Var.
Axi Tr Çok İyidir Nitrado dan Server Almayın Felan Böle Axi Trnin Sayfasında Nitrado Gerçekleri , Pişmanlığı Felan Paylaşılıyor Böle Paylaşımlar Axi Tr nin
Fırsatçılığına Kaçıyor Böle Daha Çok Satış Yapmaya Çalışıyorlar Böylece Para Kazanmaya Çalışıyolar Nitradonun Tek Şİkayetim Var Sayfasını Kuponla Beğendirtiriyolar Buda Onların Seviyesizliğini Belirtiyor.
Nitrado Dünyada Çok Duyulmuş En İyi Hosting Firması Fakat Şöle Haberler Alıyorum .Çok Pahalı Diye Lag Var Dİye Fakat Neden Pahalı Sizce Çünkü Amerikada Felan Deneme Server 1 Dolar Gibi Fİyatta Fakat Biz 2 Tlye Alıyoruz Çünkü Dolar Ve Türk Parası Arasındaki Fark Vede Lag Var Diyorlar Sİze Bir Makine Veriyorlar Ve Bu Makinede Servera Kim Girerse Girsin Server Ram Oranı Artılıyor Oda Güzel Bişi Axi Trnin Sevdiğim Yanlarına Gelelim Serveri Çok İyi Denetliyorlar Ve Herhangi Bir SOrun Karşısında Hemen Müdahale Ediyorlar Bide Axi Tr Serverini Hackliyo Gibi Yalanlar Çıktı Aslında Bu Forumdan Plugin İndirmeyin Çünkü İçine Herhangi Bir Açık Koyuyorlar Ve Bu Yüzden Serveirmiz Hacklendi Diyorlar

Bence En İyi Firma İ kisi Herkes Kavga Etmeyi Kessin Ve İzleyin Bide Bazı Lütfen Alta Kırıcı Söz Paylaşmayın

Küfür Acizlerin Maskesidir Ben Ne Nitradocuyum Vede Nede Axi Trciyim Fakat Nitradoyu Çok Sevdim Ve Güvenilir Axi Tr İse Serveriniz İçin Çok Yardım Eder Keşke BU 2 Firma Birleşse :D
http://imgtree.info/pics/jenny.jpg/#_=_ :D

Son düzenleme:

ByAlesia

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nitradoda lag yok ama cidden reklam için çok uğraşıyolar ve rahatsız etmeye başlıyor insanı artık o derece.
axitrye gelirsek bu aralar çalışmaya başladı yeni şeyler yapıyor kullanmadım açıkcasıda.

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Nitradoda lag yok ama cidden reklam için çok uğraşıyolar ve rahatsız etmeye başlıyor insanı artık o derece.
axitrye gelirsek bu aralar çalışmaya başladı yeni şeyler yapıyor kullanmadım açıkcasıda.
Tabi reklam yapıcak herkes reklam yapıyo nitrado niye yapmasın? Televizyondan tut otobüsde bile reklam var...İkisininde eksikleri , kusurları var kim hangisini istiyosa ondan alır. Ayrıca serveri yanlış kullanıp lagdan şikayet edenlere sinir oluyorum!

MarussiA

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son linke tıklamayın hele de lamba felan kapalı ise.!

abdaaaa

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Axi işini düzgün yapıyor server kullanmayı bilmiyorsan o ne yapsın

PweckTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
world guard kullanıp kullanıp serverlarınızı çökertiyorsunuz suçu canım panpam aksinin üstüne kalıyor