AvianaMC >> KAPANMA RİSKİ 0 / 5 AYLIK ÜCRET ÖDENDİ / BOSS / LAPİS / DAHA fAZLASI İÇİN İÇERİYE

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önemli Not : Server 9.7.2014 14:00 Da Whiteliste alınıp 4Kişilik gibi gösterilmektedir.. Bakım yapıyoruz Axitr de resetlenme sorunu vardı O Düzeltildi şimdide tek tek Tüm pluginlerimizi Haftalık Bakımdan geçiriyoruz Kusura bakmayınız. Bakım bitince Tüm Vıplere 24Saat eklenecektir.

100 Kişilik Kapasite [Arttırılabilir]
16 Gb Ram [Lag Gibi Bir DUrum olmaz Olursa Ram Arttırılacaktır.]
0 Lag Kaliteli Sorunsuz Pvp Keyfi!
Nitrado Güvencesi İle Sizlerle
Alımlar Sürekli Olarak değişebilir Daha yeni yeni açıldık gel ve şansını dene :)
Yakında p4-p5 vs. düşüren özel bosslar Eklenecektir.! Şimdilik Klasik ZombieKing eklidir.!
Viplik Fiyatları : Normal Vip 10 TL Mega Vip 15Tl UltraVip 20Tl Platin Vip 25Tl
Server 1.07.2014 16:30 Tarihinde Açılmıştır Daha 24 Saat Geçmeden servere 32 Kişi girdi. Fotoğrafını almayı unuttuk ama zaten şu an servere girerseniz 30-50 arası Player Olduğunu Görebilirsiniz :).
Serverimizin Resmi Websiteside Nitrado Bilişimden Alınacaktır yakın zamanda alınıp Geliştirilip Online ödeme sistemi eklendikten sonra Açılacaktır. :)
Kapanma Riski %0 5 Ay ödendi ve her geçen gün bu Arttırılacak :)
Her Hafta Sonu Klan savaşları.! Kazanana süpriz hediyeler ve Kazananın Klan başkanının skini 1 Hafta boyunca Spawnda yer alacak bunun yanında tüm klan üyelerine özel itemler.!
Spleef,DeathMatch,TF2,HG,KİTPVP Var.
Serverimize Kesinlikle Arsalar eklenmeyecek Eklencek olursa Creative Olarak eklenecektir.!
Ödeme seçeneklerimiz : Mobil ve Paypaldır.
Serverimizde Daha Önceki serverlerde Görmediğiniz warplar mevcuttur!. Tüm warplarımız gereklidir. Biz gerekli gördükçe yeni yeni warplar ekliyoruz.!
Viplere Özel Olarak : Viphammadde , Vipmarket , Vipevent gibi warplar gözükmektedir.
Çok yakın zamanda Survival,Skyblock gibi sunucularımız açılacaktır Takipta kalın!.

Play.AvianaMC.Net
Play.AvianaMC.Net

Merhaba Arkadaşlar Ben AvianaMc Kurucusu Serdal Bugün sizlere Etkinliğimiden Bahsedeceğim: 20.7.2014 PAZAR GÜNÜ KLAN SAVAŞLARI OLACAKTIR VE KAZANANIN KLAN BAŞKANINA ÜYELERİ İÇİN HARCAMASI VEYA ONLAR İÇİN KULLANMASI DÜŞÜNCESİ İLE PAYPAL HESABINA 35TL AKTARILACAKTIR. 20.7.2014 TARİHİNDE OLACAK KAZANANIN KLAN BAŞKANININ PAYPALINA ATILCAK VE KAZANANIN KLAN BAŞKANININ SKİNİ SPAWNA 1 HAFTA BOYUNCA EKLENECEKTİR. TABİKİ BU KLAN SAVAŞLARINA herkes KATILAMAYACAK. 13.7.2014 TÜM KLANLAR SAVAŞACAK Bİ ÖN ELEME OLACAK YİNE KAZANANIN KLAN BAŞKANININ SKİNİ SPAWNA DİKİLECEK ÖNÜMÜZDEKİ HAFTAYA KADAR KLAN TURNUVASINA KATILMAYA HAK KAZANMIŞ OLAN KLANLAR WEB SİTEMİZDE YAYINLANACAK (WEB SİTENİZ NERDE DEMEYİN BİRAZDAN ONUDA ANLATACAĞIM) KATILMAYA HAK KAZANMIŞ KLAN BAŞKANININ PAYPAL HESABI YOK İSE BAŞKANIN SEÇTİĞİ 1 KLAN ÜYESİNİN PAYPAL HESABINA AKTARILACAK KLAN ÜYELERİNDEDE YOKSA O KLANIN KATILMA HAKKI ELLERİNDEN ALINACAKTIR. EN YAKIN ZAMANDA RAMİMİZDE ARTTIRILACAKTIR. +100 ONLİNE OLUNCA MİNECRAFT PREMİUM ÇEKİLİŞİ VE +85 KİŞİ OLURSA 3 ADET FARKLI VİP ÇEKİLİŞİ OLACAKTIR.. BU ARADA TURNUVA İÇİN KATILIM ÜCRETİ ŞİMDİLİK YOK AMA BELLİ ZAMAN SONRA BELKİ OLABİLİR İSTEĞE BAĞLI OLACAK.. VEDE BU ETKİNLİK 2 AYDA 1 YAPILACAK DİYE PLANLANDI. İLK ETKİNLİK TARİHİMİZ : 20.7.2014 PAZAR AMA ELEME TURNUVALARI 13.7.2014 PAZARDIR. ŞİMDİDEN GEL VE BU MACERADA YERİNİ AL! KESİNLİKLE BİZ YAN ÇAR AÇIPDA FALAN ILLEGAL OLARAK BU TURNUVAYA KATILIP HAK YEMEYECEĞİZ herkes HAKKIYLA KATILACAK HAKKI İLE KAZANACAK PARAYI KİMSEYİ DOLANDIRACAK DEĞİLİZ. KLAN KURUCUSUNA ÖDEME YAPILINCADA DETAYLI FATURA RESİMLERİNİ KOYABİLİRİM!... VEDE TURNUVADA KARŞI OYUNCUYU KÖTÜLEMEK,RENCİDE ETMEK , KÜFÜR ETMEK VS. YASAKTIR TURNUVADAN ELENİRSİNİZ. TURNUVADA ILLEGAL KULLANAN KLAN TESPİT EDİLİRSE DİREK ELENİR VE KLAN KAPATILIR. BU ARADA SİTE KONUSUNA GELEYİM ŞU AN WEB SİTEMİZ TASARLANIYOR BU TURNUVALAR BAŞLAMADAN ÖNCE SİTEMİZ AÇILMIŞ OLACAKTIR. SİTEMİZDE TURNUVAYA KATILAN KLANLAR, ELENENLER VS. VS. DETAYLI ŞEKİLDE EKLENECEK VE AYRICANA SİTEMİZE ONLİNE VIP ONLİNE İTEM SATIN ALMA , DUYURULAR , VS. VS. EKLENECEKTİR TAKİPTE KALINIZ. BU TURNUVA İÇİN NE KADAR ERKEN KLANINI TOPLADIN VE SAVAŞMAYA BAŞLADIN SENİN İÇİN O KADAR İYİ!!!! NOT : 35 TL SADECE KLAN SAHİBİNE VERİLİR. BERABERE KALAN KLAN OLURSA 2 KLAN TURNUVASI TEKRARDAN ATILIR.

Son düzenleme:

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Logolarımı ve simgelerimi çokmu seviyosunuz yoksa hayal gücünüzümü yok anlamadım.

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum bu logolar Nettende bulunuyor ama ben senin konundan aldım Dostum lütfen kusura bakma İstersen sorun oluyorsa logolarımı değiştirebilirim Lütfen kusura bakma bu olaydan dolayı.

UnioDex

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum bu logolar Nettende bulunuyor ama ben senin konundan aldım Dostum lütfen kusura bakma İstersen sorun oluyorsa logolarımı değiştirebilirim Lütfen kusura bakma bu olaydan dolayı.

Sorun degil zaten calan 10 kisi var daha

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun degil zaten calan 10 kisi var daha
Dostum konu güzel logolarla desteklenince daha çok ilgi görüyor diye alanlar vardır ama takma kafana bence :)[DOUBLEPOST=1404372874,1404372844][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1404372941][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1404373004][/DOUBLEPOST]Konu Güncel ve sürekli güncel tutulacak!!!!!!!![DOUBLEPOST=1404380291][/DOUBLEPOST]Konu güncel up up up ++++

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Server Çok Kötü Gitmenizi Tavsiye etmem. Fotoğraflardaki Gibi Değil. O kadar emek verirsiniz hemen ban atarlar. emeklerinizin boşa gitmesini istiyorsanız o servere gidebilirisinz.
Saçmalama bizi kötülemek için burda saçmalıyorsun. Biz 2.günümüzde 35Kişi çektik ve ban listemizde sadece 5kişi var onlarında hepsi reklam yaptığı için banlandı. Ufuk böyle iftiralar atma ciddi diyorum senin için sonu kötü olur. BU ARADA Arkadaşlar bu yorum atan Serverimizde kurucuydu. Çok ilgisiz,düzensin sw mizde girmez , oyuncularla ilgilenmez hemen çıkardı adam gibi kalmıyordu bu yüzden kuruculuktan atılıp banlandı. Sonra bize skypeden yemin ederim sizi heryerde kötülücem işte falan dedi isteyen arkadaşlar için Skpedeki tehtidinin Fotolarını atarım.! Zaten 2. gününde 35 kişi çeken bir server çokmu kötü olabilir sizce ? 35 kişiden sadece 1i burda şikayet ediyor diye gelmemezlik yapacağınıza 2 dk gelip bi sw yi görün zaten Admin ilgisine , yetkililere , servere Çoğu şeye bayılacaksınız!...[DOUBLEPOST=1404388381,1404388037][/DOUBLEPOST]
[/url][![image](http://i.hizliresim.com/VpZVRZ.png)](http://hizliresim.com/VpZVRZ) Buyurun arkadaşlar buda kanıtımız Yalan yok isteyen skypeye gelir skypem : serdal.tas.98 İsteyene İnanmayanlara Ekran paylaşırım!!!

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş utanmıyomusun sen aviana ismini çalmaya

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş utanmıyomusun sen aviana ismini çalmaya
Kardeşim ne çalması Eski serverimiz vardı FactionTR Şimdilik kafamızdan isim attık AvianaMc olsun dedik Bizde öyle koyduk kimseden çaldığımız falan yok![DOUBLEPOST=1404395024,1404394918][/DOUBLEPOST]Konu güncel up up up +++++ Arkadaşlar serverin daha 2. günü bile dolmadı ben Tanıtımda kişi sayısını ve Açılış tarihini yanlış vermişim k.b yın :) Açılış tarihimize panelden baktım 2.7.2014 tarihinde 16:00 civarında açmışız ve kişi sayımız 100 müş :D neyse İşte Bugün serverimizin kişi sayılarından fotoları atıcağım birazdan sericene :) Sw 55i geçti bugün :D[DOUBLEPOST=1404395361][/DOUBLEPOST]

Serverin daha 2.Gününden fotoğraflar :) Bu arada bizim serverde reklam atanlar hepinize ayrıca teşekkür ediyorum Bizim oyuncularımız o reklamlara rağmen serverde duruyor bizde bunu görüyoruz ve serverimizin ne kadar çok tutulduğunu görüp daha çok mutlu oluyoruz :) :D

redreverse

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aviana isminin telif hakkını ihlal ediyorsun biliyorsun değilmi ? Hak sahibine haber verilmesini istemiyorsan sunucunun ismini değiştir lütfen

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aviana isminin telif hakkını ihlal ediyorsun biliyorsun değilmi ? Hak sahibine haber verilmesini istemiyorsan sunucunun ismini değiştir lütfen
Saçmalama kardeşim Ahahhaa telif hakkı diyorsun :D Marka Tescili yapılmamış her isim kullanılabilir lütfen saçmalama![DOUBLEPOST=1404416519,1404416317][/DOUBLEPOST]
arkadaşlar kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ama Daha serverde tutsan 10 tane warp yok. bide arsalar yok.... ! böyle kötü server
Bi dinle kardeşim. Serverimiz açılalı 2 gün oldu. hattağa 2. günü bile olmadı. server 55 kişi çekti. 55 kişide rain attık. 0 Lag vardı. herkes serveri beğendi. arsalardan ve warp sayısından kimse şikayetçi olmadı! herkes adam gibi oyun oynadı! Warp sayısı az ama Gereksiz warp yok!. Biz zaten gerekdikce warp ekliyoruz!. Yakın zamanda ram artınca Minigamesleride eklicez! Bi sunucuda 50 tane warp olunca o sunucu pro mu oluyor sanki ? biz tüm pluginlerimizi ve warplarımızı özenle hazırladık.! herkezde beğendi zaten daha açılışımızın 2. gününde 55 Kişi çeken bir serveri hangi hakla kötülersin!. senin gibiler sadece Serverimizi kıskanıp kötülemeye çalışan Bir kişilik.![DOUBLEPOST=1404416640][/DOUBLEPOST]Konu güncel UP UP UP +++++

redreverse

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Marka şeklinde alınmasa bunu söylemezdim zaten. Karşında her gün kandırdığın abilerden yok. Bir daha değiştirmen için istekte bulunuyorum. Yoksa hak sahibi ile irtibata geçeceğim

Morwinyon1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mc tr nin en baba faction serverinin ismini çalıp biz kendimiz uydurduk demene kimse inanmaz bunu bil öncede sonra bana masal analt

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Marka şeklinde alınmasa bunu söylemezdim zaten. Karşında her gün kandırdığın abilerden yok. Bir daha değiştirmen için istekte bulunuyorum. Yoksa hak sahibi ile irtibata geçeceğim
Kardeşim marka tescili olarak kullanıldığını sanmıyorum ve düşünmüyorum. bana link adres. vs. verebilirsen araştırırım şimdiden teşekkürler.[DOUBLEPOST=1404457350,1404457264][/DOUBLEPOST]
Mc tr nin en baba faction serverinin ismini çalıp biz kendimiz uydurduk demene kimse inanmaz bunu bil öncede sonra bana masal analt
:) Ben şu ana kadar bi 13 yaşımda iken bi türk sw vardı adını vermicem onda oynadım ve onun dışında adam gibi 2*3 tane yabancı prison server oynadım onun dışında sırf faction kurdum :) aviana ismini biryerde görmedim ben Adım gibi eminim kardeşim :)[DOUBLEPOST=1404457405][/DOUBLEPOST]
Vede aviananın TÜrkçe bir karşılığı yok ? hangi marka için nasıl bi isim düşünmüşler çok merak ediyorum... link pls..[DOUBLEPOST=1404458086][/DOUBLEPOST]
Evet senin demen üzerine ARAŞTIRDIM Bizim 2. kurucuda orda oynamış. 3Tane server açmışlar ama adları AvianaCraft , AvianaCraft2 ,Avianacraft3 şeklindeymiş bunun AvianaMc ile alakası ne ?[DOUBLEPOST=1404458143][/DOUBLEPOST]
Ve gerçekten varsada hak sahibinin tel no , skype , face vs. vs. veya sitesini falan verirsen çok sevinirim...[DOUBLEPOST=1404464175][/DOUBLEPOST]Konu güncel ++++++++++[DOUBLEPOST=1404487979][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1404495877][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1404511236][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1404543564][/DOUBLEPOST]Konu Günceldir ++

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim marka tescili olarak kullanıldığını sanmıyorum ve düşünmüyorum. bana link adres. vs. verebilirsen araştırırım şimdiden teşekkürler.[DOUBLEPOST=1404457350,1404457264][/DOUBLEPOST]
:) Ben şu ana kadar bi 13 yaşımda iken bi türk sw vardı adını vermicem onda oynadım ve onun dışında adam gibi 2*3 tane yabancı prison server oynadım onun dışında sırf faction kurdum :) aviana ismini biryerde görmedim ben Adım gibi eminim kardeşim :)[DOUBLEPOST=1404457405][/DOUBLEPOST]
Vede aviananın TÜrkçe bir karşılığı yok ? hangi marka için nasıl bi isim düşünmüşler çok merak ediyorum... link pls..[DOUBLEPOST=1404458086][/DOUBLEPOST]
Evet senin demen üzerine ARAŞTIRDIM Bizim 2. kurucuda orda oynamış. 3Tane server açmışlar ama adları AvianaCraft , AvianaCraft2 ,Avianacraft3 şeklindeymiş bunun AvianaMc ile alakası ne ?[DOUBLEPOST=1404458143][/DOUBLEPOST]
Ve gerçekten varsada hak sahibinin tel no , skype , face vs. vs. veya sitesini falan verirsen çok sevinirim...[DOUBLEPOST=1404464175][/DOUBLEPOST]Konu güncel ++++++++++[DOUBLEPOST=1404487979][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1404495877][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1404511236][/DOUBLEPOST]Güncel ++[DOUBLEPOST=1404543564][/DOUBLEPOST]Konu Günceldir ++
Konunuzu 12 saatte bir güncel tutmanız gerekir. Sıklıkla güncel tutmanız durumunda konu arşive taşınabilir sizde uyarı puanı alabilirsiniz.

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tamam Abi Birdaha Olmaz Özür Dilerim.