Avcı Dean Adada|Sezon 1 Bölüm 2:Dönüşüm

gazozcuk1907

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
"İnsanları kurtarmak, bir şeyler avlamak, AİLE MESLEĞİ." Sezon 1 Bölüm 1
Sezon 1 Bölüm 3
--------------------------------------------------------------------------
Dean her zamanki gibi impalasıyla ilerliyordu.Tıpkı zamanın ilerlediği gibi...Deanin cehenneme gitmesine az kalmıştı ki bu onuda korkutuyordu ama o bunu Sam'e belli etmiyordu.Sam ile Dean bir hamburgecide hamburger yemeye gidiyordu.Ne de olsa Dean hamburgere bayılırdı.
Dean hamburgerini keyifle ısırırken Sam birden ''Hey Dean'' der.
Dean: Hamburger yememi engellicek kadar önemli olan şey de Sam,der.
Sam:Kasabadaki insanların birbirini vahşice yediğini gördümde gazetede,belki bir zombi vakasıdır diye söyledim.
Dean:Yani onların ısırıldığını düşünüyorsun.
Sam: Aynen öyle,bize iş çıktı
Avcılarımız zombi avlamak için hazırdılar.Hemen yola koyulurlar,kasabada biraz araştırma yaparlar.Komşular bir gün önce mutlu olan adamın bir anda karısını vahşice yediğini anlatıyordu.
Dean,Sam'e fısıldayarak:
-Sanırım önce zombiyi sonrada dönüşenleri haklamalıyız.
Sam evet dercesine başını oynatır ve oradan giderler.Otel odalarında uyumaya başlarlar fakat Sam bir ses duyar ve Deani uyandırır.Camdan dışarı bakarlar bir şey göremeyince seslerin üst kattan geldiğini düşünürler.Üst kattaki tüm odalara tek tek bakarlar.Son odaya giren Sam ve Dean bir şey bulamazlar.Tam dönerken birden zombi Deani fırlatır.Sam tam elindeki demir baltayla ona vuracakken bir zombi daha gelir.Demekki asıl zombi 2sini birden dönüştürmüş,yada ısırılan zombi oda arkadaşınıda ısırmıştı.Dean yerinden kalkar ve tabancasıyla zombiyi vurur.Sam de baltayla diğerinin kafasını keser.Otelde herkesin zombi olduğunu gören Sam ve Dean hemen kaçarlar.Kaçarkende onları öldürürler.
Dean, Sam'e mezarlığı kontrol edelim der ve impalaya atlarlar.Fakat impalanın tekerleklerini zombi ''ısırmış''.
Dean alaycı bir tavırla:
-Hadi ama!O zombiler benim bebeğimin tekerleklerini dönüştürdü!
-Dean dalga geçicek zaman yok,der Sam
{Mezarlığa Gelirler}
Dean mezarlıktaki tüm mezarları açar ve orada olmayan kişiyi bulurlar.Tam o sırada arkalarından bir ses:
-Beni bu kadar çabuk yakalayamazsınız,der
-Bizde öyle düşünmemiştik,der ve elindeki tuzu yere döker. (Tuzdan çemberin içine hiçbir yaratık giremez girende çıkamaz.Dean burada çemberi tamamlamamış,zombinin gelmesini beklemiş o geldiğinde çemberi tamamlayarak onu hapsetmiştir.
Sam zombinin kafası havaya uçurur:
-Dean işi fazla uzattık,der ve gülmeye başlar.
-Sam biz çok iyi avcıyız.
-Dean sana verilen 1 yıl doluyor.Acilen bir şey yapmalıyız yoksa cehenneme gideceksin.
-Biliyorum Sam...
-Umarım Beğenmişsinizdir-

Son düzenleme: