Authme Siteden Kayıt Olma Giriş ve Şifre Değiştirme Hazır Script.

Ckent

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnternete açık hale getirebilemniz için IP'nizin statik olması gerekir. yani sabit olması gerekir. Bunu internet sağlayıcınızdan yapabilirisniz. Aylık küçük bir ücreti var (1-5 Tl arası ama bildiğim kadarıyla en son 2 Tl idi.) Ayrıca sizin ve benim gibiler için yani hem site hem mysq ile uğraşacaklar için wamp sistemi gayet yararlıdır. (Web Apache MySQL PHP = WAMP) Bunu indirip kurduğunuzda localhostunuzda hem web hosting hem apache hosting hem PHP desteği hemde MysqlHosting kurarsınız. Bunun ayarlamaları için de interntte birçok rehber var. Onları da incelerseniz kenidnizi geliştirmek için bir kaç aşama atlamış oalcaksınız.
Batihostta authme-hazir var. mesela UniFormZ Ordaki Sunucuyu Çalıştırsın Ve O UniControlerre Açıp şifreye root yazıp apache ve mysql açarsa. kullanabilir diye düşünüyorum

Kayıt sayfası:

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/customers/webs/******/index.php on line 831

Kayıt olduktan sonra:

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/customers/webs/*******/index.php on line 831 Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/customers/webs/*********/index.php on line 838 Başarıyla Kayıt OldunuzTable '*******_*_DB.authme' doesn't exist

Bu sorun neyden kaynaklanıyor?
Recep Abi Export Et

Link: https://yadi.sk/d/QhMIkuADmdDpm 1.0 Sürüm Olarak Editlemiştim ama
1.1 çıkardım kullanmiyorum ayni skript giriş yaptıktan sonra market çıkıyosa söyleyin
Bana Ait Deil 1.0 Edit Demek Anlaminda Demek İstemiştim

Beyler elinde bu scriptden olanlar pm atabilirmi? link ölmüş
Yoruma Bak :)

Sen daha onceden girmeye calismissin ondan onbellek kaydin olusmus. Hiç girmeye calismayan birinde dene girecektir. Sorun yok olusturmussun dogru

Hayır hocam yanlış oldu galiba

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
play.gamefrm.net.tk dene

TuncCan1233

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba bu websitenin uzerinde yaziyo nasil silicem bilmiyorum her seyi uyguladim ama olmadi ?
Websitenin uzerinde cikan kod:Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u577069964/public_html/config.php on line 7 Lutfen yardim edin :( :(

Bartuzen

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba bu websitenin uzerinde yaziyo nasil silicem bilmiyorum her seyi uyguladim ama olmadi ?
Websitenin uzerinde cikan kod:Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u577069964/public_html/config.php on line 7 Lutfen yardim edin :( :(
Sanırım MySQL bilgilerinizi girmemişsiniz yada girerken hata yapmışsınız.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu aslında tam anlamıyla bir hata değil uyarıdır. Mysql komutları artık eski bir sürümde daha güvenli olması için mysqli (Mysql improved) ya da PDO kullanın diyor. Bu ikisinden birini kullanmak istemiyorsanız Mysql in hata gösterme seçeneğini ya da debug ayarını değiştirmeniz yeterli

hilecitv

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
%100 olacagına eminim
Oncelikle Hostingere Gir Siteni Oradan Al Sonra Ftp İle Baglanip scriptin dosyalarını siteye at
Bunları Yaptıktan Sonra Hatayı Almamak İcin Hostingerin Site Ayarlarından PhP Yapılandırmasına Gir 5.2 Yi Sec %100 Olacaktır :)

TuncCan1233

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u795690374/public_html/config.php on line 7 bende bu problem var nasil duzeltcem yardim :(

tmm sag ol

gerek kalmadi

sag olun bylr

VeuTxTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
15 temmuzdan birkaç gün once yazlmş yazı :(
Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/u795690374/public_html/config.php on line 7 bende bu problem var nasil duzeltcem yardim :(

tmm sag ol

gerek kalmadi

sag olun bylr